Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dwa nowe zakażenia koronawirusem wykryto w powiecie bolesławieckim w ciągu ostatniej doby, w Polsce 406 nowych przypadków
~~Bolecnauta niezalogowany
7 września 2021r. o 11:24
Nie życzę nikomu, żeby zachorował. Dbajcie o siebie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buraczkowy Liliowiec niezalogowany
7 września 2021r. o 12:26
~~Bolecnauta napisał(a): Nie życzę nikomu, żeby zachorował. Dbajcie o siebie

Dokładnie słowa Święte szacunek za komentarz lecz nie dajmy się zwariować i popaść znowu w paranoję i warjactwo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
7 września 2021r. o 12:46
Pionierska piątka Armagedona

1. Lockdown na miesiąc, tylko spożywcze otwarte z limitem osób dla niezaszczepionych.
2. Zamknięcie szkół, nauka zdalna.
3. Zamknięcie lasów.
4. Wprowadzenie obowiązku szczepień.
5. Firmy praca wyłącznie zdalna.

Wdrożenie pomoże zniwelować lub wręcz wyeliminować czwarta fale dzięki czemu nie umrę dziesiątki tysięcy ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buraczkowy Liliowiec niezalogowany
7 września 2021r. o 12:56
~~ARMAGEDON napisał(a): Pionierska piątka Armagedona

1. Lockdown na miesiąc, tylko spożywcze otwarte z limitem osób dla niezaszczepionych.
2. Zamknięcie szkół, nauka zdalna.
3. Zamknięcie lasów.
4. Wprowadzenie obowiązku szczepień.
5. Firmy praca wyłącznie zdalna.

Wdrożenie pomoże zniwelować lub wręcz wyeliminować czwarta fale dzięki czemu nie umrę dziesiątki tysięcy ludzi.

Brak słów na ten komentarz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buraczkowy Liliowiec niezalogowany
7 września 2021r. o 12:59
~~ARMAGEDON napisał(a): Pionierska piątka Armagedona

1. Lockdown na miesiąc, tylko spożywcze otwarte z limitem osób dla niezaszczepionych.
2. Zamknięcie szkół, nauka zdalna.
3. Zamknięcie lasów.
4. Wprowadzenie obowiązku szczepień.
5. Firmy praca wyłącznie zdalna.

Wdrożenie pomoże zniwelować lub wręcz wyeliminować czwarta fale dzięki czemu nie umrę dziesiątki tysięcy ludzi.

Czytałeś skład szczepionki bo ja tak jak poszłam na szczepienie potas ,białko ,fosforan i podziękowałam .Poczytaj co robi białko w twoim organizmie,potas jak masz go za dużo .Szczep się 1,2,3,4,5,6 dawka aż w końcu klapsydre twoja zobaczymy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buraczkowy Liliowiec niezalogowany
7 września 2021r. o 13:00
Armageddon ty masz już skutki uboczne a co będzie później aż szkoda mi ciebie,ale życzę zdrowia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buraczkowy Liliowiec niezalogowany
7 września 2021r. o 13:04
~~ARMAGEDON napisał(a): Pionierska piątka Armagedona

1. Lockdown na miesiąc, tylko spożywcze otwarte z limitem osób dla niezaszczepionych.
2. Zamknięcie szkół, nauka zdalna.
3. Zamknięcie lasów.
4. Wprowadzenie obowiązku szczepień.
5. Firmy praca wyłącznie zdalna.

Wdrożenie pomoże zniwelować lub wręcz wyeliminować czwarta fale dzięki czemu nie umrę dziesiątki tysięcy ludzi.

Jeszcze jak poprosiłam o ulotkę przed szczepieniem to nie chciali mi jej pokazac ,lecz zagroziłam że wezwę kogo trzeba bo mam prawo ja przeczytać jak każdy lek który mam przyjmować to jest ulotka i w końcu bo negocjacjach dostałam ją do przeczytania i Dziękuję przyjdę innym razem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielony Sit niezalogowany
7 września 2021r. o 13:25
~~ARMAGEDON napisał(a): Pionierska piątka Armagedona

1. Lockdown na miesiąc, tylko spożywcze otwarte z limitem osób dla niezaszczepionych.
2. Zamknięcie szkół, nauka zdalna.
3. Zamknięcie lasów.
4. Wprowadzenie obowiązku szczepień.
5. Firmy praca wyłącznie zdalna.

Wdrożenie pomoże zniwelować lub wręcz wyeliminować czwarta fale dzięki czemu nie umrę dziesiątki tysięcy ludzi.




Ty psychopato
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.