Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
11 i 12 września widzimy się w Mierzwinie. Znowu gościmy Jana Pospieszalskiego!
~~Brunatnożółta Runianka niezalogowany
8 września 2021r. o 14:55
Zapraszacie pisowskiego
Wstyd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ferdi niezalogowany
8 września 2021r. o 16:43
Nigdy w życiu nie mam zamiaruJego oglądać ale był już taki mądry ze nawet Oni (PiS) już go nie chcą ha ha a ja mam oglądać a oglądajcie sobie i pijcie cudowną wodę . Podobnie bywało z Garnkami i Kołdrami .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kibic niezalogowany
8 września 2021r. o 17:07
Uprawiacz polityki przyjedzie siara na sto dwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowy Mak niezalogowany
8 września 2021r. o 18:28
Przez to ze podpieracie się taką wszą nic od was nie kupie i innych ostrzegę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowy Dziurawiec niezalogowany
8 września 2021r. o 19:13
Ch** z Pospieszalskim, kiedy przjedzie Zięba, żeby uzdrawiać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Serce ronie niezalogowany
8 września 2021r. o 23:35
A ja chętnie tam pojadę. I serce rośnie, jak czytam wpisy, jak powyżej. Bo tym ludziom tylko te wpisy zostały. Ani przyszłości, ani majątku, ani kariery, ani miłości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
9 września 2021r. o 6:53
~~Serce ronie napisał(a): A ja chętnie tam pojadę. I serce rośnie, jak czytam wpisy, jak powyżej. Bo tym ludziom tylko te wpisy zostały. Ani przyszłości, ani majątku, ani kariery, ani miłości.

Skąd to wszystko wiesz , numery w toto-lotku także znasz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowy Mak niezalogowany
9 września 2021r. o 9:11
~~Serce ronie napisał(a): A ja chętnie tam pojadę. I serce rośnie, jak czytam wpisy, jak powyżej. Bo tym ludziom tylko te wpisy zostały. Ani przyszłości, ani majątku, ani kariery, ani miłości.


Jedź,jedź ten Pośpieszalski dla takich jak ty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza