Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Odszedł znany i ceniony chirurg stomatolog Bogusław Kowalski
~~Spopielały Pięciornik niezalogowany
9 września 2021r. o 21:14
Chodziłem z nim do jednej klasy w Ogólniaku. Fajny kolega. Jako lekarza go nie znałem bo kontakt się urwał. Wyrazy współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
9 września 2021r. o 22:24
Wybieracie się na pogrzeb?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~C niezalogowany
10 września 2021r. o 6:20
~~ed napisał(a): Wybieracie się na pogrzeb?

Po co ci ta informacja?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabela niezalogowany
10 września 2021r. o 11:23
Jestem w szoku. To był człowiek o wielkim sercu. Kiedyś jako jedyny rozpoznał u mnie ziarniniaki, podczas gdy inni dentyści zdzierali pieniądze ze m,nie i nie potrafili rozpoznać. Od tamtego czasu był moim dentystą. Zawsze pomocny, nie ważne czy to rano czy prawie noc, gdy miałam kłopoty z zębami On nigdy nie odmówił pomocy. Wielka strata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawożółty Dereń niezalogowany
10 września 2021r. o 12:55
Wstrętna kostucha po każdego przychodzi ... przecież to był jeszcze całkiem młody człowiek ... wyrazy współczucia dla bliskich i rodziny ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawy Kocanki niezalogowany
10 września 2021r. o 15:54
Wyrwał mi trzy 8, bez bólu i bez komplikacji. Od lat go chwalę. Wyrazy współczucia dla bliskich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czekoladowa Maciejka niezalogowany
10 września 2021r. o 23:14
~~Klaudia K napisał(a): Jako jedyny dentysta w obrębie 100km przyjął mnie o 20 z bólem. Wyrwał 8, zapewnił fachową pomoc. Gdzie inni dentyści dawali termin najblizszy za kilkanaście dni.Wspaniały człowiek, który myślał o dobrze ludzi. Wyrazy współczucia dla całej rodziny !

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglana Męczennica niezalogowany
11 września 2021r. o 21:27
~~C napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ed napisał(a): Wybieracie się na pogrzeb?

Po co ci ta informacja?

A jak myślisz.?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.