Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sort a równość

~~ech niezalogowany
9 września 2021r. o 13:49
Konkurencja mimo dwóch prób nie opublikowała tego posta . Cenzura ? ! Napisałem . Włodarze swoimi działaniami w sprawie opłat parkingowych posortowały Powiat . Na mieszczuchów i wieśniaków . Ci pierwsi płacą 240 zł za rok , Ci drudzy 240 miesięcznie . To jest to równe traktowanie obywateli , przynajmniej naszego powiatu . Brawo ! Tylko , że nie jednemu włodarzowi , radnemu, jak i mieszczuchowi wystaje słoma z butów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amen niezalogowany
12 września 2021r. o 7:24
~~ech napisał(a): Konkurencja mimo dwóch prób nie opublikowała tego posta . Cenzura ? ! Napisałem . Włodarze swoimi działaniami w sprawie opłat parkingowych posortowały Powiat . Na mieszczuchów i wieśniaków . Ci pierwsi płacą 240 zł za rok , Ci drudzy 240 miesięcznie . To jest to równe traktowanie obywateli , przynajmniej naszego powiatu . Brawo ! Tylko , że nie jednemu włodarzowi , radnemu, jak i mieszczuchowi wystaje słoma z butów .


Było dopisać że chcesz się wypisać z kościoła ,wtedy Gwizdu by to puścił .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoceglasta Mięta niezalogowany
13 września 2021r. o 9:49
No i właśnie dlatego ograniczam korzystanie z miasta do minimum. Ubezpieczenie na auto wykupiłem poza strefą ( przykro mi Panie Rafale ale pańska siedziba koło poczty nie będzie przeze mnie odwiedzana) To samo z basenami teraz korzystam z pływalni z Osiecznicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~betonolo niezalogowany
13 września 2021r. o 10:12
W pracy się śmiejemy , że to vlog powinien być, a nie portal. G umieszcza jakiś tekst, wysyłasz komentarz i jak jest zgodny z ich retoryką to go publikują, jak nie to do kosza. Najzabawniejsze jest to, że sami śmieją się z telewizji państwowej :D W weekend mój komentarz też nie poszedł, chociaż nie był obraźliwy ... Co do parkowania, to też jeżdżę teraz do firm poza strefą, jakoś do tej pory udaje się unikać opłat parkingowych. Niech przedsiębiorcy podziękują radnym przy wyborach ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koralowa Cebulica niezalogowany
13 września 2021r. o 13:41
~~betonolo napisał(a): W pracy się śmiejemy , że to vlog powinien być, a nie portal. G umieszcza jakiś tekst, wysyłasz komentarz i jak jest zgodny z ich retoryką to go publikują, jak nie to do kosza. Najzabawniejsze jest to, że sami śmieją się z telewizji państwowej :D W weekend mój komentarz też nie poszedł, chociaż nie był obraźliwy ... Co do parkowania, to też jeżdżę teraz do firm poza strefą, jakoś do tej pory udaje się unikać opłat parkingowych. Niech przedsiębiorcy podziękują radnym przy wyborach ...

Napisz że glinoludy bez Nowaka są do dudy.Gwizdu się zapluje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Rannik niezalogowany
13 września 2021r. o 18:31
Co prawda to prawda.
Staramy się nie jeździć do centrum. Dużo więcej ja i moja rodzina robi zakupów przez internet.
Tak że zostały tylko supermarkety poza centrum. To co w centrum jakby przestało dla nas istnieć.
A firmy i sklepy w centrum co miesiąc tylko od nas tracą kilkaset zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Rannik niezalogowany
13 września 2021r. o 18:42
~~Ciemnopopielaty Rannik napisał(a): Co prawda to prawda.
Staramy się nie jeździć do centrum. Dużo więcej ja i moja rodzina robi zakupów przez internet.
Tak że zostały tylko supermarkety poza centrum. To co w centrum jakby przestało dla nas istnieć.
A firmy i sklepy w centrum co miesiąc tylko od nas tracą kilkaset zł.

I dodam że nie jest to tylko kwestia 3 zł za godzinę, ale zdarzyło mi się że opłaciłem godzinę i nie zdążyłem wrócić przed upływem godziny i wtedy jest 70 zł za godzinę albo 70 zł za 15 minut.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasty Tulipan niezalogowany
14 września 2021r. o 16:54
za 25 miałbyś karnet na cały bunzlau
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza