Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wykryto jeden przypadek zakażenia koronawirusem w powiecie bolesławieckim, gwałtowny wzrost zakażeń w Polsce, najwięcej od 29 maja
~~Amarantowa Kalmia niezalogowany
16 września 2021r. o 10:28
PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Amarantowa Kalmia napisał(a): Ogólnie to już chyba z 15-20 osób mi znajomych zmarło przez covid.


w takim razie lepiej nie być Twoim znajomym.
W ogóle to zostali jeszcze jacyś przy życiu?

Owszem, zostali. Mam olbrzymie grono znajomych, również setki osób zagranicą. Jestem osobą bardzo aktywną społecznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
16 września 2021r. o 10:44
~~Amarantowa Kalmia napisał(a): Mam olbrzymie grono znajomych, również setki osób zagranicą


i pewnie jesteś bogaty
zazdro ;)

Tylko Twoim znajomym nie zazdroszczę, bo to trochę ryzykowne zajęcie :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sczerniała Acidantera niezalogowany
16 września 2021r. o 10:46
~~Amarantowa Kalmia napisał(a):
Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Amarantowa Kalmia napisał(a): Ogólnie to już chyba z 15-20 osób mi znajomych zmarło przez covid.


w takim razie lepiej nie być Twoim znajomym.
W ogóle to zostali jeszcze jacyś przy życiu?

Owszem, zostali. Mam olbrzymie grono znajomych, również setki osób zagranicą. Jestem osobą bardzo aktywną społecznie.

Dobrze piszesz że zmarli przez covid. Jak mojego szwagra z dławicą piersiową cały dzień badali na wirusa nic przy tym innego nie robiąc to się nie dziwię, że twoi znajomi kojtnęli. Oczywiście przez wirusa. On był przyczyną nieróbstwa medyków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoturkusowy Chmiel niezalogowany
16 września 2021r. o 11:21
PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Amarantowa Kalmia napisał(a): Ogólnie to już chyba z 15-20 osób mi znajomych zmarło przez covid.


w takim razie lepiej nie być Twoim znajomym.
W ogóle to zostali jeszcze jacyś przy życiu?

Dokładnie tyle ich miał i wszyscy zmarli co za bzdury skąd to ludzie biorą hmmm wiem od znajomych, znajomego ,znajomej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~max niezalogowany
16 września 2021r. o 16:23
zobaczcie co za obłuda . W TVP pokazują tylko jak Braun mówi, że Niedzielski będzie wisiał, a przecież chodziło o NOPY po szczepieniach a szczególnie o poronienia, ale nie puścili całej wypowiedzi żeby ludzie nie usłyszeli o takich NOPACH. No i cala opozycja sie ujawniła... Brawo Panie Braun
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoturkusowy Chmiel niezalogowany
16 września 2021r. o 20:16
~~max napisał(a): zobaczcie co za obłuda . W TVP pokazują tylko jak Braun mówi, że Niedzielski będzie wisiał, a przecież chodziło o NOPY po szczepieniach a szczególnie o poronienia, ale nie puścili całej wypowiedzi żeby ludzie nie usłyszeli o takich NOPACH. No i cala opozycja sie ujawniła... Brawo Panie Braun






Dokładnie i za prawdę będą go karać japi...co za bada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoturkusowy Chmiel niezalogowany
16 września 2021r. o 20:21
~~Jasnoturkusowy Chmiel napisał(a):
Ktoś napisał: ~~max napisał(a): zobaczcie co za obłuda . W TVP pokazują tylko jak Braun mówi, że Niedzielski będzie wisiał, a przecież chodziło o NOPY po szczepieniach a szczególnie o poronienia, ale nie puścili całej wypowiedzi żeby ludzie nie usłyszeli o takich NOPACH. No i cala opozycja sie ujawniła... Brawo Panie Braun






Dokładnie i za prawdę będą go karać japi...co za bada

Banda*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
18 września 2021r. o 7:20
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo