Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koronawirus z powiecie, kolejna osoba zakażona, stabilna sytuacja
~~falko niezalogowany
17 września 2021r. o 17:21
M21W2 napisał(a): Horus nie dziwi mnie że Ty D_E_B_IL wszędzie widzisz podobnych Tobie .


ty ''łocicowy'' ćwoku...
ty bezkształtna maso o skarłowaciałym umyśle ...

ty moralny karle śmiesz tu o innych pisać jak powyżej a jak ja piszę ci wprost że jesteś dupkiem i głupim tłumokiem w odpowiedzi zamiast się zastanowić co wcześniej napisałeś o innych brniesz dalej...
popieprzony dwulicowcu...:D
masz gębę wykrzywioną nienawiścią do wszystkich którzy widzą w tobie zwykłego prostaka który z klepiska własnej stodółki usilnie pragnie wbić się na salony...;D
za miałki jesteś kmiocie ...za cieniutki ...;D
jedyne co ci pozostało to wpisywać się w ramki forumowego''gebelsika'' liżącego dupkę pisdzielskiej władzuni...

kiedyś lizałeś staremu Morawieckiemu więc masz w tym spore doświadczenie...

tfu...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~falko niezalogowany
17 września 2021r. o 17:24
PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):

jak będę chciał wiedzieć jak Pan wygląda, to się do Falko na kawusie kopsnę... i podyskutuje z nim o D_e_B-i_l-A-c-H


serdecznie zapraszam....
w każdej chwili...
i wierz mi ze znajdziemy sobie ciekawsze tematy do dyskusji niz jakiś pustak z ''łocic''...:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucke niegrzeczny niezalogowany
17 września 2021r. o 17:41
Czytam walkę z Luckiem, któremu nerwy puszczają i zaczyna być , no delikatnie mówiąc, niegrzeczny.
Walka ta jest jednak daremna. Wszak już starożytni mieli przysłowie: "Błądzenie to rzecz Lucka". Skoro setki, tysiące lat to samo, to czego oczekiwać teraz? Lucek w błędzie pewnie umrze, zgodnie z przysłowiem.
To miłego wieczoru.

P.S.
Jak Lucek wystartuje w konkursie poezji covidowej, dajcie znać. Byle brzydkich słów nie używał!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawa Lewizja niezalogowany
17 września 2021r. o 17:50
Ależ bitwa 14 latków. Kozaczki foliarze z za smartfona.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowa Ostróżka niezalogowany
17 września 2021r. o 18:11
~~falko napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Horus nie dziwi mnie że Ty D_E_B_IL wszędzie widzisz podobnych Tobie .


ty ''łocicowy'' ćwoku...
ty bezkształtna maso o skarłowaciałym umyśle ...

ty moralny karle śmiesz tu o innych pisać jak powyżej a jak ja piszę ci wprost że jesteś dupkiem i głupim tłumokiem w odpowiedzi zamiast się zastanowić co wcześniej napisałeś o innych brniesz dalej...
popieprzony dwulicowcu...:D
masz gębę wykrzywioną nienawiścią do wszystkich którzy widzą w tobie zwykłego prostaka który z klepiska własnej stodółki usilnie pragnie wbić się na salony...;D
za miałki jesteś kmiocie ...za cieniutki ...;D
jedyne co ci pozostało to wpisywać się w ramki forumowego''gebelsika'' liżącego dupkę pisdzielskiej władzuni...

kiedyś lizałeś staremu Morawieckiemu więc masz w tym spore doświadczenie...

tfu...;D



Aleś się kundlu rozszczekał , szczekaj dalej tylko to potrafisz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 września 2021r. o 18:17
falko daj głos .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucus brzydko sie bawi fee niezalogowany
17 września 2021r. o 18:28
M21W2 napisał(a): falko daj głos .


Lucek, śmieję się z twoich poglądów, piszę o tobie wierszyki, ale uważam, że trzeba trzymać poziom.
Stary chłop nie zachowuje się w ten sposób, jak ty dzisiaj. Cos ci się istotnie pogorszyło. Prowadź swoja krucjatę, nawet jak błądzisz i się mylisz.
Ale szanuj siedem krzyżyków na karku, nie najgorszą (chyba) przeszłość i pozwól mi się z tobą nie zgadzać, ale jednak zachować do ciebie szacunek.
Nie wiem dlaczego, ale sam się bardzo głupio czuję, jak widzę takie zachowania starego człowieka.
Może wyłącz na dzień internet i daj myślom się uspokoić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
17 września 2021r. o 18:32
https://www.rp.pl/swiat/art18460891-singapur-3-4-nowych-zakazen-to-zaszczepieni-na-covid
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.