Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pandemia niezaszczepionych szybko się rozwija, w Polsce wykryto w ciągu ostatniej doby 974 nowe zakażenia, na Dolnym Śląsku 63, w powiecie tylko jeden przypadek
18442
PIS-PO-PRL
24 września 2021r. o 21:08
M21W2 napisał(a): Tak to już jest Pan coś nie kuma ja też nie kumam


ale Pan nie kuma prostych cyfr.
Twierdzi Pan, że w Bułgarii jest dramat, a w izraelu sukces, po czym oznajmia Pan, że u nas będzie tak samo.
Kuma Pan... 50%...kuźwa... no nie kuma Pan :D
Agent z Pana... ale taki pozytywny... taki pozytywny wariat ;)

Coś ten prund bez kawy kopie strasznie... ide spać.
Dobranoc ;)
a się uśmiałem na wieczór ;))


PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 września 2021r. o 21:18
qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Powrócimy do UK za dwa tygodnie jak proponuje Qwax .

Nic takiego nie proponowałem. Napisałem tylko, że za 2-3 tygodnie sytuacja w UK będzie duuużo gorsza niż obecnie.
Ale dzięki tobie wiem, że to jest i dalej będzie wina tych 20% niezaszczepionych ;)
I nie rezygnuj z pisania... w końcu nie każdy ma dostęp do dobrej rozrywki ;)
Podsumowując - "Mistrzu" prowadź nas ;)



Nareszcie coś dobrze zrozumiałeś robisz postępy , skoro twierdzisz że za 2-3 tygodnie będzie gorzej nic mi nie zostało jak poczekać , chyba że Ty w swoim stylu Mistrzu wcześniej zaczniesz udowadniać swoje przychylne dla zaszczepionych argumenty .



Dopisane 24.09.2021r. o godz. 21:18:

PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Tak to już jest Pan coś nie kuma ja też nie kumam


ale Pan nie kuma prostych cyfr.
Twierdzi Pan, że w Bułgarii jest dramat, a w izraelu sukces, po czym oznajmia Pan, że u nas będzie tak samo.
Kuma Pan... 50%...kuźwa... no nie kuma Pan :D
Agent z Pana... ale taki pozytywny... taki pozytywny wariat ;)

Coś ten prund bez kawy kopie strasznie... ide spać.
Dobranoc ;)
a się uśmiałem na wieczór ;))



Ja dwa razy więcej się uśmiałem z duetu PRL- Qwax
Dobranoc .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
24 września 2021r. o 21:59
Za ten tytuł ktoś kiedyś beknie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zuza niezalogowany
24 września 2021r. o 22:22
https://www.youtube.com/post/Ugxh3Nt7o7lCESsXrBl4AaABCQ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pinochet niezalogowany
24 września 2021r. o 22:55
~~ed napisał(a): Za ten tytuł ktoś kiedyś beknie

Myślisz,że Norymberga 2.0 będzie się zajmować redaktorami tego portalu? Żeby nie było,bardzo lubię tu wchodzić , w przeciwieństwie do nadętej Grażynki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowa Szałwia niezalogowany
25 września 2021r. o 5:23
Pandemia nieszczeponych Ni€chMn!€ (#uj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
25 września 2021r. o 7:28
Zapraszam do nowego tematu. Ten niech poleci;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoczerwony Głąbigroszek niezalogowany
25 września 2021r. o 8:06
Władze w panice wprowadzają restrykcje. Jeden z najbardziej wszczepionych krajów świata bije rekordy zakażeń od początku pandemii
https://nczas.com/2021/09/24/wladze-w-panice-wprowadzaja-restrykcje-jeden-z-najbardziej-wszczepionych-krajow-swiata-bije-rekordy-zakazen-od-poczatku-pandemii/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.