Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Matce karmiącej chore dziecko w szpitalu, nie przysługuje wyżywienie, pan Marcin był w szoku, kiedy o tym się dowiedział
~~Lawendowy Tamaryszek niezalogowany
28 września 2021r. o 21:43
W Zgorzelcu za łóżko się nie płaci, śpi się z dzieckiem w jednym pokoju, można zsunąć łóżka jest jako jedno duże. W jeleniej również to samo, w legnicy śpi się na łóżko polowym które można wziiac od nich chyba o 18 dopiero.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ksyea niezalogowany
28 września 2021r. o 22:12
Ale jest gorszy szpital na świecie niz w Bolesławcu??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolesawianka niezalogowany
28 września 2021r. o 22:19
~~E napisał(a): Miesiac temu byłam z synem na oddziale laryngologicznym w Lubaniu , miałam zapewnione lozko oraz pelne wyżywienie.
Co szpital to inne zasady ?!


Ja kiedyś byłam też z dzieckiem w szpitalu w Lubaniu i nie dość że musiałam zapłacić za pobyt to nawet szklanki wody do picia nie dostałam a co dopiero mówić o jedzeniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olsen niezalogowany
29 września 2021r. o 1:06
Za komuny w szpitalu karmiono 3 razy dziennie . Obiad skladal sie z trzech dan , Dzis gdy jest doslownie nadmiar jedzenia w sklepach szpitala nie stac na wykarmienie pacjentow ? Cofamy sie w swoim czlowieczenstwie !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biaa niezalogowany
29 września 2021r. o 3:41
~~Olsen napisał(a): Za komuny w szpitalu karmiono 3 razy dziennie . Obiad skladal sie z trzech dan , Dzis gdy jest doslownie nadmiar jedzenia w sklepach szpitala nie stac na wykarmienie pacjentow ? Cofamy sie w swoim czlowieczenstwie !

Jedzenia w bród tylko kasy mało.Myślisz ze taki dyrektor będzie doginał za 10 tysi na miesiąc,nigdy !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmazynowy Rdest niezalogowany
29 września 2021r. o 5:10
~~Ksyea napisał(a): Ale jest gorszy szpital na świecie niz w Bolesławcu??

Zdecydowanie nie! Gdybym miał psa, i gdyby ten pies zachorował, za nic nie oddałbym go do tej umieralni!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xxx niezalogowany
29 września 2021r. o 5:51
Ja leżałem z synem w 2007 roku w szpitalu na intensywnej terapii gdzie synek był najpierw przewieziony z Bokeslawieckiego oddziału do Wrocławia na oddział intensywnej terapii gdzie spędziliśmy tam ponad tydzień. Po czym został przetransportowany na oddział intensywnej terapii w Bolesławcu. I czy mi się co kolwiek należało. Za spanie na fotelu szpitalnym musiałam nawet zapłacić by móc spędzać noc z synkiem A co dopiero mowa o jakimś wyżywienie dla mnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskoszara Pelargonia niezalogowany
29 września 2021r. o 6:10
Skandal!!! A co redkaltro na to. Widzę że redaktor to taka nasza malomiasteczkowa wyrocznia. No i oczywiście jaka błyskawiczną reakcja starosty była? Nie było? A to szkoda.... Może ze swojej pensji starosta wykarmi "nie pacjenteke" szpitala.... Może i innym coś za ufunduje ze swoich. Może i redqchtor się dołoży....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza