Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Cztery nowe zakażenia koronawirusem w powiecie, ogromny wzrost zachorowań w Polsce, epidemia niezaszczepionych nabiera rozpędu
~~Dawki nowe niezalogowany
4 października 2021r. o 21:33
Każda szpryca
Nas zaszczyca
Lucek lubi
I się chlubi
Byś wybrańcem
Wyszczepiańcem
Stąd też nowe
Szpryce kolorowe
By się nie myliły
Wybrańców wyróżniły
Świat nowy
Taki pluszowy
Zbudujemy
I władzę przejmiemy
Super preparaty
Nowej daty
Ludzi ogłupią
Co wszystko kupią

Jak ktoś myśli
To się domyśli
Jak rady nie da
To będzie bieda




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznobiała Malina niezalogowany
4 października 2021r. o 21:33
ZABÓJCZE SZCZEPIONKI MRNA. WYWIAD Z DR FRANCISEM BOYLE.

https://www.bitchute.com/video/Yt6ynw43SG8P/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
4 października 2021r. o 21:35
~~Siwa Kostrzewa napisał(a): Lucek pojął już procenty, to może za jakiś czas zrozumie, o co w tym wszystkim biega.

Chyba na etykietach alkoholi ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwa Kostrzewa niezalogowany
4 października 2021r. o 21:47
qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Siwa Kostrzewa napisał(a): Lucek pojął już procenty, to może za jakiś czas zrozumie, o co w tym wszystkim biega.

Chyba na etykietach alkoholi ;)

Eeee tam. PRLa zagiął. Ja tam za dobry znak to poczytuję. Jak jeszcze coś zrozumie, to zostanie przywódcą foliarzy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
4 października 2021r. o 22:02
A tymczasem w Japonii
https://zdrowie.radiozet.pl/amp/full/45994/Choroby/Historia-choroby/Zespol-niespokojnego-odbytu-po-COVID-19.-Pierwszy-opisany-przypadek?__twitter_impression=true
"Po COVID-19 zachorował na ''zespół niespokojnego odbytu''. Nie może usiedzieć w miejscu"
A Lucuś ostrzegał - lepiej zapobiegać, niż leczyć ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Odbyt uspokojony niezalogowany
4 października 2021r. o 22:10
Co ten covid wyprawia! Same zespoły: niespokojnego odbytu, mgły mózgowej, Zenka Martyniuka i cała masa innych....
A jak tam Lucek? Może mu trzeba papier toaletowy podrzucić?
Taki zespół to nie są żarty! A nie wiesz czy piąta szpryca ograniczy zespół niespokojnego odbytu ? Bo dobrze by było, chociaż od trzeciej do piątej cały czas na sedesie siedzieć? Musi wziąć komputer do toalety, bo stracimy kontakt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~No siema niezalogowany
4 października 2021r. o 22:49
Wzrost zachorowań, a was, redaktor rudy brodacz z małżonką po sklepach biegają. To jak to tak?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
5 października 2021r. o 5:58
~~Siwa Kostrzewa napisał(a): Eeee tam. PRLa zagiął

Wypraszam sobie. Przecie ja od samego początku mu rację przyznałem i wprosty, logiczny, niebudzący wątpliwości sposób. Sokonałem obliczeń to pokazujących ;)

A2 nie pomniki, nie wiersze, nie medale dla Pana lucjana są najważniejsze.
Ponoć, tak wyczytałem, 19 dawka przypominająca jest już w fazie testów i z nosi kodową nazwę "Ll_l_c3/K
Ponoć każda kolejna ma być nazywana na cześć ludzi walczących z ciemnotą i generalnie z foliarstwem różnej maści.

A3 dzieñ dobry.
Prund mam, kawy zabrakło, ale to akurat nie jest problem :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza