Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Remis w meczu IV ligi piłki nożnej w Osiecznicy stojącym na wysokim poziomie
~~widz 10 października 2021r. o 16:19
Mecz był fajny w drugiej połowie goście przeważali ale nie przechylili szali zwycięstwa na swoją stronę ,remis nie krzywdzi żadnej drużyny gdyż pierwsza połowa była ze wskazaniem na Leśnika .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ktoś 10 października 2021r. o 18:33
Drogi redaktorze, nie wiem czy byliśmy na tym samym meczu, ale pomimo tego że kibicuje leśnikowi to mecz tyłka nie urywał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Floks 10 października 2021r. o 18:38
~~Ktoś napisał(a): Drogi redaktorze, nie wiem czy byliśmy na tym samym meczu, ale pomimo tego że kibicuje leśnikowi to mecz tyłka nie urywał.

A mecz POLSKA -SAN MARINO dupę urywał ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lanora 12 października 2021r. o 11:26
Hello

My name is Lanora and I'm the sales manager at CBT EMAIL EXTRACTOR.

I have found your website bolec.info by Googling Bolesławca

In a similar way, you can find your prospective clients by entering your group of keywords into our software. It will then automatically search for your keywords on Google, Google Maps, LinkedIn, Facebook, Twitter, Instagram, Business Directories, etc and return all the contact details inside a spreadsheet document. You can then contact your prospects with a message the same way I am contacting you. The software is meant to save you time and money.

To learn more about the software, just Google: CBT EMAIL EXTRACTOR

Kind regards
Lanora Gainer
United States, MI, Ann Arbor, 48104, 664 Mahlon Street, 734-214-7884
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.