Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szczepienia przeciw COVID-19 w powiecie bolesławieckim idą wolno. Wiemy, w której gminie jest najlepiej, a gdzie słabo
~~ed niezalogowany
16 października 2021r. o 5:39
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawozielona Turzyca niezalogowany
16 października 2021r. o 6:47
Prości łowcy skór negują pewne zalecenia eksperymentu medycznego.
Łowco skór, tych zaleceń nie znajdziesz w standardowej ulotce.
Twoim zadaniem jest tylko, za srebniki, wlewać preparat w żyły niewinnych, by w zamian cieszyć się stanem swgo konta.

Wszyscy biorący aktywny udział w eksprymencie, agitujacy za nim, reklamujący go, czerpiący korzyści - czeka Was - Norymberga II.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
16 października 2021r. o 8:25
~~Jaskrawozielona Turzyca napisał(a): Prości łowcy skór negują pewne zalecenia eksperymentu medycznego.
Łowco skór, tych zaleceń nie znajdziesz w standardowej ulotce.
Twoim zadaniem jest tylko, za srebniki, wlewać preparat w żyły niewinnych, by w zamian cieszyć się stanem swgo konta.

Wszyscy biorący aktywny udział w eksprymencie, agitujacy za nim, reklamujący go, czerpiący korzyści - czeka Was - Norymberga II.
nie wierzyłbym konfederacji,tj lewica kontrolowana,żeby ludziska myśleli że ktoś ich broni,nikt ich nie broni ,a szczęść boże na pewno nie ,głosował za podwyżkami,gdyby chcieli coś zrobić to by zrobili , a tylko gęgają na ucieche gawiedzi tych co do boga się modlą o sprawiedliwośc.a pewien ktoś z tej pożal się boże partyjki miał sponsorowane studia z pieniędzy fundacji Batorego ,a ta fundacja jest własnością p Sorosa,więc tu się koło zatacza i jesteśmy w miejscu wyjścia.szczęść boże jakie to naiwnie prymitywne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowa Jasnota niezalogowany
16 października 2021r. o 9:28
https://wydarzenia.interia.pl/autor/magdalena-raducha/news-pacjent-zle-sie-czul-ale-na-test-go-nie-skierowano-skoro-zas,nId,5584107

Lekarze nie sa doinformowani ale celowo w to zamieszani. Nie wierze ze sa az tak bezmyslni, zeby nie wiedzieli ze zaszczepieni choruja i zarazaja. Robia tak zeby nadal falszowac statystyki i nakrecac kampanie wstrzykiwania pseudo szczepionki.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
16 października 2021r. o 13:13
https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/we-wloszech-zakazano-pracy-niezaszczepionym-trwaja-wielkie-protesty-w-calym-kraju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Perukowiec niezalogowany
16 października 2021r. o 13:28
~~klucznick napisał(a): ~~Jaskrawozielona Turzyca napisał(a): Prości łowcy skór negują pewne zalecenia eksperymentu medycznego.
Łowco skór, tych zaleceń nie znajdziesz w standardowej ulotce.
Twoim zadaniem jest tylko, za srebniki, wlewać preparat w żyły niewinnych, by w zamian cieszyć się stanem swgo konta.

Wszyscy biorący aktywny udział w eksprymencie, agitujacy za nim, reklamujący go, czerpiący korzyści - czeka Was - Norymberga II.
nie wierzyłbym konfederacji,tj lewica kontrolowana,żeby ludziska myśleli że ktoś ich broni,nikt ich nie broni ,a szczęść boże na pewno nie ,głosował za podwyżkami,gdyby chcieli coś zrobić to by zrobili , a tylko gęgają na ucieche gawiedzi tych co do boga się modlą o sprawiedliwośc.a pewien ktoś z tej pożal się boże partyjki miał sponsorowane studia z pieniędzy fundacji Batorego ,a ta fundacja jest własnością p Sorosa,więc tu się koło zatacza i jesteśmy w miejscu wyjścia.szczęść boże jakie to naiwnie prymitywne.

Dlaczego przypisujecie zaraz każdego do jakiejś partii.Ja pisałem o pseudo pandemi jak tylko pojawił się w Polsce tzw. pacjent zero , pisałem że będą szczepienia i na jednej dawce się nie skończy , pisałem od początku że ta pseudo pandemia jest dla wyszczepień a nie odwrotnie .Swoje poglądy polityczne schowałem do szuflady bo teraz są bez znaczenia .Najważniejsze jest aby uświadomić naród wobec grożącego mu zagrożenia .Jeśli jakąś partia robi tak, to bardzo dobrze , i jest dla mnie bez znaczenia czy bym ją popierał w normalnych warunkach w wyborach czy też nie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pinochet niezalogowany
16 października 2021r. o 15:52
~~Malinowy Perukowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~klucznick napisał(a): ~~Jaskrawozielona Turzyca napisał(a): Prości łowcy skór negują pewne zalecenia eksperymentu medycznego.
Łowco skór, tych zaleceń nie znajdziesz w standardowej ulotce.
Twoim zadaniem jest tylko, za srebniki, wlewać preparat w żyły niewinnych, by w zamian cieszyć się stanem swgo konta.

Wszyscy biorący aktywny udział w eksprymencie, agitujacy za nim, reklamujący go, czerpiący korzyści - czeka Was - Norymberga II.
nie wierzyłbym konfederacji,tj lewica kontrolowana,żeby ludziska myśleli że ktoś ich broni,nikt ich nie broni ,a szczęść boże na pewno nie ,głosował za podwyżkami,gdyby chcieli coś zrobić to by zrobili , a tylko gęgają na ucieche gawiedzi tych co do boga się modlą o sprawiedliwośc.a pewien ktoś z tej pożal się boże partyjki miał sponsorowane studia z pieniędzy fundacji Batorego ,a ta fundacja jest własnością p Sorosa,więc tu się koło zatacza i jesteśmy w miejscu wyjścia.szczęść boże jakie to naiwnie prymitywne.

Dlaczego przypisujecie zaraz każdego do jakiejś partii.Ja pisałem o pseudo pandemi jak tylko pojawił się w Polsce tzw. pacjent zero , pisałem że będą szczepienia i na jednej dawce się nie skończy , pisałem od początku że ta pseudo pandemia jest dla wyszczepień a nie odwrotnie .Swoje poglądy polityczne schowałem do szuflady bo teraz są bez znaczenia .Najważniejsze jest aby uświadomić naród wobec grożącego mu zagrożenia .Jeśli jakąś partia robi tak, to bardzo dobrze , i jest dla mnie bez znaczenia czy bym ją popierał w normalnych warunkach w wyborach czy też nie

Słusznie. Teraz jest wojna i podział na faszystów i antyfaszystów.Jeśli wojna się skończy,wtedy można spierać się o inne sprawy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
17 października 2021r. o 10:39
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo