Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ruszają szczepienia trzecią dawką
~~Smolisty Krwawnik niezalogowany
3 listopada 2021r. o 1:18
~~pinochet napisał(a): ~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Srebrnobiały Pigwowiec napisał(a): Przecież oni na nad robią koszmarną forsę, a Wy ich słuchacie! Jak tak można ???
No...chyba że Wam zapłacili...


Bazuje na wiedzy medycznej, specjalistów od wirusologii którzy znają się na swoim fachu :) nie wierze w żadne teorie spiskowe, w szpitalu ludzie nie duszą się z powodu przeziębienia czy grypy, bo jakoś w poprzednich latach nie mieliśmy takiej sytuacji z obłożeniem.

Oj fajnie byłoby jakby ktoś zapłacił ale niestety, nie ma tak dobrze :)
Są jednak dobre wieści, czytałem że wirus ma tendencję w mutowaniu w bardziej łagodną stronę, jeżeli te wyniki badań naukowców się potwierdzą to za rok covid będzie miał formę przeziębienia, stanie się na tyle łagodny że szpitale nie będą już oblegane, zwłaszcza OIOMy.
A nie zdajesz sobie sprawę ,że ci dopuszczani do głównych mediów wirusolodzy mogą być fałszywi i podli. I wystarczy mieć odrobinę inteligencji i tzw. nosa by im nie wierzyć.No cóż ,głupi się urodziłeś i taki sam umrzesz.

Dokładnie on ma zerową inteligencję i głupi umrze albo od tego co dał sobie wstrzyknąć albo pewnego dnia społeczeństwo rozliczy takich jak on , wystarczy znać historię
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~qwas niezalogowany
3 listopada 2021r. o 5:58
~~Ada napisał(a): A ja się zaszczepię, nie dla siebie ale dla bliskich, których zdrowie nie jest najlepsze.Bardzo ich kocham i jeśli mogę choć w jakimś stopniu zmniejszyć ryzyko że ich zarażę - to warto.

A co, Oni się nie zaszczypali?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
3 listopada 2021r. o 6:00
~~Justyna napisał(a): Oczywiście, ze się zaszczepię 3 dawką.

A kogo to interesuje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Platynowy Nagietek niezalogowany
3 listopada 2021r. o 8:19
"Polityk PiS ze Słupska, Bogdan Wątor, wypisywał na Twitterze różne antyszczepionkowe bzdury. Kpił z maseczek i szczepień. Teraz poinformował, że choruje na COVID 19,
dusi się i pyta rzecznika rządu, czy to normalne."

Nie może pojąć dlaczego znikło mu 50% płuc.
Może ktoś mu wytłumaczy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
3 listopada 2021r. o 8:27
Ku przestroodze.
https://polskiobserwator.de/aktualnosci/niemcy-reakcje-poszczepienne-szpital-wstrzymuje-szczepienie-personel/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
3 listopada 2021r. o 8:34
~~Platynowy Nagietek napisał(a): , Bogdan Wątor

Taka mała kontra;
https://polskiobserwator.de/aktualnosci/martwy-pasazer-w-samolocie-mial-koronawirusa-niemcy/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroniebieska Maciejka niezalogowany
3 listopada 2021r. o 16:31
~~qwas napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ada napisał(a): A ja się zaszczepię, nie dla siebie ale dla bliskich, których zdrowie nie jest najlepsze.Bardzo ich kocham i jeśli mogę choć w jakimś stopniu zmniejszyć ryzyko że ich zarażę - to warto.

A co, Oni się nie zaszczypali?


Zaszczepili, ale moje szczepienie to dodatkowa ochrona.Poza tym z uwagi na swoje choroby niezbyt zareagowali na szzepienie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
3 listopada 2021r. o 17:39
Dla szczepanów
https://wolnemedia.net/szczepionki-nie-chronia-przed-niczym/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.