Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
124 ofiary epidemii
~~Czerwonawy Chmiel niezalogowany
5 listopada 2021r. o 11:12
Też uważam, że 'nie zaszczepieni' nie powinni być leczeni na covida.

Nie ma covida, nie chce się szczepić, nie chcę się leczyć.
Antyszczepionkowcy powinni takie oświadczenia wytatuować sobie na plecach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
5 listopada 2021r. o 11:19
~~Czerwonawy Chmiel napisał(a): Też uważam, że 'nie zaszczepieni' nie powinni być leczeni na covida.

Nie ma covida, nie chce się szczepić, nie chcę się leczyć.
Antyszczepionkowcy powinni takie oświadczenia wytatuować sobie na plecach.

Problem w tym że nie ma wiarygodnych testów które by odróżniały wirusa na który zachorowalismy.Czasami jest tak,że wychodzi dodstni,bo komuś gnije noga od cukrzycy.I potem więzi się takiego pacjenta na oddziale covidoeym odmawiając przewiezienia do specjalistycznego szpitala.Zbrodnia w białych rękawiczkach...Ważna ,że kasa wpływa za leczenie pacjenta z covidem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobłękitna Pragnia niezalogowany
5 listopada 2021r. o 11:20
~~Czerwonawy Chmiel napisał(a): Też uważam, że 'nie zaszczepieni' nie powinni być leczeni na covida.

Nie ma covida, nie chce się szczepić, nie chcę się leczyć.
Antyszczepionkowcy powinni takie oświadczenia wytatuować sobie na plecach.

Masz pełne galoty widzę, genetycznie modyfikowany wyszczepieńcu nigdy nie wiesz czy rano się obudzisz , z wściekłości wypisujesz takie bzdury .Miej pretensje do własnej głupoty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowa Fuksja niezalogowany
5 listopada 2021r. o 18:59
Ileż można pisać że to przez foliarzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Aster niezalogowany
5 listopada 2021r. o 19:44

"Masz pełne galoty widzę, genetycznie modyfikowany wyszczepieńcu nigdy nie wiesz czy rano się obudzisz , z wściekłości wypisujesz takie bzdury .Miej pretensje do własnej głupoty"

Ja dzbanie nie mam pełnych galotków, niedługo idę na 3 dawkę wydmuszko więc się nie stresuj :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
5 listopada 2021r. o 20:02
~~Cynamonowy Aster napisał(a):
"Masz pełne galoty widzę, genetycznie modyfikowany wyszczepieńcu nigdy nie wiesz czy rano się obudzisz , z wściekłości wypisujesz takie bzdury .Miej pretensje do własnej głupoty"

Ja dzbanie nie mam pełnych galotków, niedługo idę na 3 dawkę wydmuszko więc się nie stresuj :)

Może masz i pusto w faktach,ale na pewno w głowie.Trzeba być wyjątkowo tępym człowiekiem by teraz nie połapać się,że ta pandemia jest kłamstwem szytym wyjątkowo grubymi nicmi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolisty Krwawnik niezalogowany
5 listopada 2021r. o 20:24
~~Cynamonowy Aster napisał(a):
"Masz pełne galoty widzę, genetycznie modyfikowany wyszczepieńcu nigdy nie wiesz czy rano się obudzisz , z wściekłości wypisujesz takie bzdury .Miej pretensje do własnej głupoty"

Ja dzbanie nie mam pełnych galotków, niedługo idę na 3 dawkę wydmuszko więc się nie stresuj :)

To super, walnij sobie też od razu czwartą dawkę i popij płynem hamulcowym do samochodów. I pochwal się tutaj koniecznie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowoczerwony Wawrzynek niezalogowany
5 listopada 2021r. o 21:00
~~Cynamonowy Aster napisał(a):
"Masz pełne galoty widzę, genetycznie modyfikowany wyszczepieńcu nigdy nie wiesz czy rano się obudzisz , z wściekłości wypisujesz takie bzdury .Miej pretensje do własnej głupoty"

Ja dzbanie nie mam pełnych galotków, niedługo idę na 3 dawkę wydmuszko więc się nie stresuj :)

Weź jeszcze dwie na zaś
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.