Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowe miejsca covidowe w bolesławieckim szpitalu już wkrótce, lawinowo rośnie liczba chorych na COVID-19
~~ARMAGEDON niezalogowany
10 listopada 2021r. o 14:27
~~Ciemnopopielaty Rannik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Horus napisał(a): ''Oj głupiutki ty głupiutki, ''....
pamiętasz czasy kiedy to jeszcze nie było tych całych ''fal'' a nawet ławki w parkach były czymś tam pryskane?
pamiętasz pislamskiego ''biznesmena'' który nagle otworzył produkcję i rozlewnie jakiegoś -cholera wie jakiego - preparatu mającego zabijać wirusa?
pamiętasz czasy kiedy to jeszcze nie było ''pandemii'' a przed każdym marketem stał człowiek i spryskiwał wózki zakupowe?
pamiętasz jak szkolne sprzątaczki na przerwach międzylekcyjnych biegały za szmatkami wycierając blaty ławek i krzesełka?

coś dzisiaj pomimo tej całej niby ''pandemii'' wszystko to ucichło...

jak to wyjaśnisz?



Tutaj była mowa że pandemia trwa tylko dlatego że lekarze kasę biorą. Ludzie w szpitalu to pewnie statyści? :) wg teorii niektórych też zapewne biorą za to kasę, no i ja też kasę biorę :D

Co do dezynfekcji nadal jest wskazana, zwłaszcza pomieszczeń gdzie przebywał chory na koronawirusa. Co więcej, nawet jak nie było pandemii to maseczki były produkowane, także środki dezynfekcji, tyle że nikt o tym nie robił żadnej afery i nie szukał teorii spiskowej.
Ale nie robili na tym wielomilionowych przekrętów


Bo robili przed pandemia na innych rzeczach, zawsze sie znajdą tacy co będą kręcić wałki. Nie trzeba do tego wirusa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
10 listopada 2021r. o 14:35
~~Szkarłatny Rozpław napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Horus napisał(a): ''Oj głupiutki ty głupiutki, ''....
pamiętasz czasy kiedy to jeszcze nie było tych całych ''fal'' a nawet ławki w parkach były czymś tam pryskane?
pamiętasz pislamskiego ''biznesmena'' który nagle otworzył produkcję i rozlewnie jakiegoś -cholera wie jakiego - preparatu mającego zabijać wirusa?
pamiętasz czasy kiedy to jeszcze nie było ''pandemii'' a przed każdym marketem stał człowiek i spryskiwał wózki zakupowe?
pamiętasz jak szkolne sprzątaczki na przerwach międzylekcyjnych biegały za szmatkami wycierając blaty ławek i krzesełka?

coś dzisiaj pomimo tej całej niby ''pandemii'' wszystko to ucichło...

jak to wyjaśnisz?



Tutaj była mowa że pandemia trwa tylko dlatego że lekarze kasę biorą. Ludzie w szpitalu to pewnie statyści? :) wg teorii niektórych też zapewne biorą za to kasę, no i ja też kasę biorę :D

Co do dezynfekcji nadal jest wskazana, zwłaszcza pomieszczeń gdzie przebywał chory na koronawirusa. Co więcej, nawet jak nie było pandemii to maseczki były produkowane, także środki dezynfekcji, tyle że nikt o tym nie robił żadnej afery i nie szukał teorii spiskowej.
Oj głupi jednak jesteś nie czytasz ze zrozumieniem tego co Horus pisze nie umiesz wyciągnąć wniosku tylko z Pandemi umiesz i sam piszesz jakieś teorie spiskowe ty chyba sam w nie wierzysz a udajesz dur...


Nie dyskutuję z tobą, nie wtrącaj się jak masz dodawać nic nie wnoszące wpisy, na poziomie rzygowin, które latają mi koło ...

Pandemia to żadna teoria spiskowa, codziennie wirus zabija zdrowe wcześniej osoby, ignorowanie tego faktu to skrajny ...izm.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatny Rozpław niezalogowany
10 listopada 2021r. o 14:55
~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szkarłatny Rozpław napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: Horus napisał(a): ''Oj głupiutki ty głupiutki, ''....
pamiętasz czasy kiedy to jeszcze nie było tych całych ''fal'' a nawet ławki w parkach były czymś tam pryskane?
pamiętasz pislamskiego ''biznesmena'' który nagle otworzył produkcję i rozlewnie jakiegoś -cholera wie jakiego - preparatu mającego zabijać wirusa?
pamiętasz czasy kiedy to jeszcze nie było ''pandemii'' a przed każdym marketem stał człowiek i spryskiwał wózki zakupowe?
pamiętasz jak szkolne sprzątaczki na przerwach międzylekcyjnych biegały za szmatkami wycierając blaty ławek i krzesełka?

coś dzisiaj pomimo tej całej niby ''pandemii'' wszystko to ucichło...

jak to wyjaśnisz?



Tutaj była mowa że pandemia trwa tylko dlatego że lekarze kasę biorą. Ludzie w szpitalu to pewnie statyści? :) wg teorii niektórych też zapewne biorą za to kasę, no i ja też kasę biorę :D

Co do dezynfekcji nadal jest wskazana, zwłaszcza pomieszczeń gdzie przebywał chory na koronawirusa. Co więcej, nawet jak nie było pandemii to maseczki były produkowane, także środki dezynfekcji, tyle że nikt o tym nie robił żadnej afery i nie szukał teorii spiskowej.
Oj głupi jednak jesteś nie czytasz ze zrozumieniem tego co Horus pisze nie umiesz wyciągnąć wniosku tylko z Pandemi umiesz i sam piszesz jakieś teorie spiskowe ty chyba sam w nie wierzysz a udajesz dur...

Nie dyskutuję z tobą, nie wtrącaj się jak masz dodawać nic nie wnoszące wpisy, na poziomie rzygowin, które latają mi koło ...

Pandemia to żadna teoria spiskowa, codziennie wirus zabija zdrowe wcześniej osoby, ignorowanie tego faktu to skrajny ...izm.Zastosowana autokorekta

Ja z tobą też nie bo musisz nauczyć się czytać ze zrozumieniem i wyciągać wnioski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
10 listopada 2021r. o 15:15
nie wiem czy wie o czym ja wspominam czy nie ale ''rozmywanie'' sedna sprawy wychodzi mu całkiem nieźle...
armagedonie...
pamiętasz jak w czasie początkowych ''zakażeń'' minister od zdrowotności ;D zalecał pranie odzieży po każdorazowym powrocie z marketu czy osiedlowego sklepiku?

wszystko to odeszło w niebyt jak wszystkie afery związane z tym kto i ile zarobił na głupocie naiwnych...
piszę głupocie bo za taką uważam bezkrytyczne i bezrefleksyjne podejście do spraw tzw. pandemii

odpowiesz mi na to?
dlaczego bolesławiecki szpital zamknął oddział wewnętrzny by zrobić miejsce dla ''zakażonych''?
chodzi o ''lepszy sort'' czy po prostu o większa kasę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
10 listopada 2021r. o 15:36
Horus napisał(a): nie wiem czy wie o czym ja wspominam czy nie ale ''rozmywanie'' sedna sprawy wychodzi mu całkiem nieźle...
armagedonie...
pamiętasz jak w czasie początkowych ''zakażeń'' minister od zdrowotności ;D zalecał pranie odzieży po każdorazowym powrocie z marketu czy osiedlowego sklepiku?

wszystko to odeszło w niebyt jak wszystkie afery związane z tym kto i ile zarobił na głupocie naiwnych...
piszę głupocie bo za taką uważam bezkrytyczne i bezrefleksyjne podejście do spraw tzw. pandemii

odpowiesz mi na to?
dlaczego bolesławiecki szpital zamknął oddział wewnętrzny by zrobić miejsce dla ''zakażonych''?
chodzi o ''lepszy sort'' czy po prostu o większa kasę?


Po pierwsze jak sam dobrze napisałeś to było na początku pandemii, nikt wtedy nie wiedział o wirusie tyle ile obecnie wiedzą ludzie, dlatego wszystko było po omacku wprowadzane i zalecane. Po drugie po to zwiększono liczbę łóżek żeby ludzi ratować zakażonych koronawirusem, w większości niezaszczepionych. Szpital nie chce doprowadzić do sytuacji by ludzie którzy mają problem z oddychaniem byli odsyłani z kwitkiem. To skazanie na śmierć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonawy Chmiel niezalogowany
10 listopada 2021r. o 17:53
Komuś udało się dodzwonić do punktu szczepień na jeleniogorskiej?
Nikomu ze znajomych ta sztuka 'się nie udała'.
Sam próbowałem tylko 12 razy i odpuściłem. Zadzwoniłem do Zagrodna i następnego dnia byłem 'zaszczepiony'.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Mikołajek niezalogowany
10 listopada 2021r. o 20:02
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malkon niezalogowany
11 listopada 2021r. o 13:28
~~Czerwonawy Chmiel napisał(a): Komuś udało się dodzwonić do punktu szczepień na jeleniogorskiej?
Nikomu ze znajomych ta sztuka 'się nie udała'.
Sam próbowałem tylko 12 razy i odpuściłem. Zadzwoniłem do Zagrodna i następnego dnia byłem 'zaszczepiony'.

Proszę nie pisać takich bzdur. Ja nie miałem żadnego problemu. Poszedłem do punktu szczepień na Jeleniogórskiej, ale gdy na drzwiach punktu przeczytałem, że rejestracja telefoniczna. Będąc na korytarzu wykonałem telefon. Po chwili uzyskałem połączenie zarejestrowałem się i następnego dnia rano byłem zaszczepiony. W punkcie szczepień w chwilach większego przepływu osób chętnych do szczepienia, a tak dzieje się codzienni rano, być może, że przez dłuższą chwilę nikt nie podnosi słuchawki. Jednakże już około jedenastej nikt nie powinien mieć problemu z połączeniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza