Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Padł rekord czwartej fali. W ciągu ostatniej doby odnotowano 19 074 nowe przypadki zachorowań na COVID-19, z powodu COVID-19 zmarły 274 osoby
13926
qwax_
12 listopada 2021r. o 15:43
~~ARMAGEDON napisał(a):
Aż tak dokładnych danych nie mam, z relacji lekarzy w szpitalach wynika, że zdecydowana większość zgonów, ciężkich przypadków pod respiratorem to osoby bez szczepienia (są wśród nich również osoby młode, upada mit że to ciężko przechodzą tylko starsi schorowani). Owszem, trafiają też zaszczepieni, ale po paru dniach są wypisywani, ich stan się poprawia. Nie mam powodów by nie wierzyć w te wiadomości z samego środka pandemii.

To wyobraź sobie, że w ciągu ostatniego tygodnia było 244 osoby zaszczepione, które jak to określiłeś "zostały wypisane", tyle, że na cmentarz.
https://twitter.com/MZ_GOV_PL?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor
Ale ogólnie szczepienia pomagają, głównie firmą farmaceutycznym ;)



Dopisane 12.11.2021r. o godz. 15:43:

Miało być firmom :)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Rannik niezalogowany
12 listopada 2021r. o 16:34
A obszczany dyktator trzyma się jeszcze ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
12 listopada 2021r. o 18:25
Qwax , nie chcę Ciebie posądzać że sprawiają Tobie przyjemność informacje o zgonach na covid wśród zaszczepionych .
Wolę wierzyć że piszesz półprawdy , pocieszające jest to że wierzysz w oficjalne dane MZ .
Piszesz tylko że zmarło w ciągu ostatniego tygodnia" AŻ" 244 osoby zaszczepione , nie piszesz że ogólnie zmarło 1008 osób w tym "TYLKO " 764 niezaszczepionych .
Według Twoich wyliczeń które podałeś tydzień temu 31 % zgonów zaszczepieni - 69 % niezaszczepieni , to w jednym i drugim przypadku o wiele za dużo .
Obecnie jest jeszcze gorzej , wzrosła tygodniowa liczba zgonów w śród których AŻ 24 % zaszczepionych i AŻ 76 % niezaszczepionych .
Pociesza mnie fakt że w ciągu ostatnich dni rośnie liczba szczepień , dwa dni temu padł rekord 115 tyś , dziennie zważywszy na to że miesiąc temu bywało ok .25 tyś .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoszara Rezeda niezalogowany
12 listopada 2021r. o 18:57
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszara Glicynia niezalogowany
12 listopada 2021r. o 19:26
Zdaniem części lekarzy przyczyną nagłych zgonów, które występują po przyjęciu szczepionki przeciw COVID, może być nie reakcja na sam preparat, ale tzw. zespół kruchości. To zespół chorobowy dotykający osoby starsze. Szacuje się, że w całej Europie ok. 18 proc. seniorów powyżej 65 lat cierpi na zespół kruchości.

Wszystko tylko nie szczepionka , założę się że nie długo o zgony w wyniku wyszczepienia oskarżą kosmitów

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowa Wiekuistka niezalogowany
12 listopada 2021r. o 21:40
M21W2 napisał(a): Qwax , nie chcę Ciebie posądzać że sprawiają Tobie przyjemność informacje o zgonach na covid wśród zaszczepionych .
Wolę wierzyć że piszesz półprawdy , pocieszające jest to że wierzysz w oficjalne dane MZ .
Piszesz tylko że zmarło w ciągu ostatniego tygodnia" AŻ" 244 osoby zaszczepione , nie piszesz że ogólnie zmarło 1008 osób w tym "TYLKO " 764 niezaszczepionych .
Według Twoich wyliczeń które podałeś tydzień temu 31 % zgonów zaszczepieni - 69 % niezaszczepieni , to w jednym i drugim przypadku o wiele za dużo .
Obecnie jest jeszcze gorzej , wzrosła tygodniowa liczba zgonów w śród których AŻ 24 % zaszczepionych i AŻ 76 % niezaszczepionych .
Pociesza mnie fakt że w ciągu ostatnich dni rośnie liczba szczepień , dwa dni temu padł rekord 115 tyś , dziennie zważywszy na to że miesiąc temu bywało ok .25 tyś .

Znowu Pan zasypał adwersarzy procentami.Ja prosty foliarz wiem tylko ,że mój ulubiony pilsner urquell ma 4,4 ,a wódka od pracowników z Ukrainy 40.Reszty nie ogarmiam.Zycze zdrowia,przede wszystkim psychicznego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
12 listopada 2021r. o 21:41
~~Jasnolawendowa Wiekuistka napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Qwax , nie chcę Ciebie posądzać że sprawiają Tobie przyjemność informacje o zgonach na covid wśród zaszczepionych .
Wolę wierzyć że piszesz półprawdy , pocieszające jest to że wierzysz w oficjalne dane MZ .
Piszesz tylko że zmarło w ciągu ostatniego tygodnia" AŻ" 244 osoby zaszczepione , nie piszesz że ogólnie zmarło 1008 osób w tym "TYLKO " 764 niezaszczepionych .
Według Twoich wyliczeń które podałeś tydzień temu 31 % zgonów zaszczepieni - 69 % niezaszczepieni , to w jednym i drugim przypadku o wiele za dużo .
Obecnie jest jeszcze gorzej , wzrosła tygodniowa liczba zgonów w śród których AŻ 24 % zaszczepionych i AŻ 76 % niezaszczepionych .
Pociesza mnie fakt że w ciągu ostatnich dni rośnie liczba szczepień , dwa dni temu padł rekord 115 tyś , dziennie zważywszy na to że miesiąc temu bywało ok .25 tyś .

Znowu Pan zasypał adwersarzy procentami.Ja prosty foliarz wiem tylko ,że mój ulubiony pilsner urquell ma 4,4 ,a wódka od pracowników z Ukrainy 40.Reszty nie ogarmiam.Zycze zdrowia,przede wszystkim psychicznego.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
13 listopada 2021r. o 13:06
~~Jasnolawendowa Wiekuistka napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Qwax , nie chcę Ciebie posądzać że sprawiają Tobie przyjemność informacje o zgonach na covid wśród zaszczepionych .
Wolę wierzyć że piszesz półprawdy , pocieszające jest to że wierzysz w oficjalne dane MZ .
Piszesz tylko że zmarło w ciągu ostatniego tygodnia" AŻ" 244 osoby zaszczepione , nie piszesz że ogólnie zmarło 1008 osób w tym "TYLKO " 764 niezaszczepionych .
Według Twoich wyliczeń które podałeś tydzień temu 31 % zgonów zaszczepieni - 69 % niezaszczepieni , to w jednym i drugim przypadku o wiele za dużo .
Obecnie jest jeszcze gorzej , wzrosła tygodniowa liczba zgonów w śród których AŻ 24 % zaszczepionych i AŻ 76 % niezaszczepionych .
Pociesza mnie fakt że w ciągu ostatnich dni rośnie liczba szczepień , dwa dni temu padł rekord 115 tyś , dziennie zważywszy na to że miesiąc temu bywało ok .25 tyś .

Znowu Pan zasypał adwersarzy procentami.Ja prosty foliarz wiem tylko ,że mój ulubiony pilsner urquell ma 4,4 ,a wódka od pracowników z Ukrainy 40.Reszty nie ogarmiam.Zycze zdrowia,przede wszystkim psychicznego.



Moje posty mają określonego odbiorcę , Pan nie jest w stanie dyskutować o danych , Pański problem .
Dziękuję za życzenia , i Wice Wersa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza