Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowa książka o Kraśniku Dolnym i okolicach - wywiad z Dariuszem Gołębiewskim
~~dziobany 17 sierpnia 2022r. o 10:38
Gratuluje publikacji o Kraśniku i ololicach.Napotkałem pewne nieścislości np Ołtarz boccny w kościele parafialnym,nie przedstawia wskrzeszenia Łazarza s śmierć Św.Józefa.Ponadto w historii parafii brakuje dwóch istotnych wydarzeń a mianowicie prymicji o.Artura Bodzionego-Misjonarza Werbisty pochodzącego z Kraśnika Dolnego oraz Ks Damiana Skrzypka pochodzącego z Krzyżowej,która należy do parafii w Krasniku Dolnym.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.