Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca w ZEC
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat

Omikron....nowy ład? nie-wracamy od początku...

~~marszałek Karczewski 29 listopada 2021r. o 5:01
Radio Maryja podaje że każdą starą maskę można przystosować tak ,aby chroniła przed mutantem Omicron ,wystarczy ją przepłukać w święconej wodzie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielaty Zawciąg 29 listopada 2021r. o 7:15
~~marszałek Karczewski napisał(a): Radio Maryja podaje że każdą starą maskę można przystosować tak ,aby chroniła przed mutantem Omicron ,wystarczy ją przepłukać w święconej wodzie .I to jest słuszna koncepcja! Wszystkie maski są do d.. ,ale nie wolno o tym mówić. Szumowski jak powiedział, to zaraz Niedzielak go zastąpił na stanowisku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Zapraszamy