Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Efekt-Okna zaprasza
REKLAMA Nowe domy - Osiedle Kozia Górka!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trudno zarejestrować się na szczepienie
~~arek 7 grudnia 2021r. o 13:08
~~Pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kobaltowy Kasztanowiec napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Adrian napisał(a): Nie od dzisiaj wiadomo, że im wyższe wykształcenie tym mniej samodzielnego myślenia i więcej wiary w autorytety.

To ty chyba jakis profesor jesteś... A tak na marginesie, im niższe zdolności intelektualne, im niższe wykształcenie, tym większa nienawiśc do ludzi inteligentnych, rozumnych i wykształconych. Taka prawda.
Jak wytłumaczyć,że tyle ludzi,zdawałoby się wykształconych i inteligentnych,uwierzyło w ta bajeczkę i złym wirusie ,który może zabić nas wszystkich? Oczywiście,zdaje sobie sprawę,że wielu wykształconych i inteligentnych,to ludzie podli,którzy nie wierzą w ta bajeczkę,ale jest zainteresowana(np. finansowo) w podtrzymywaniu tej plandemii.Jak wytłumaczyć, że w wydawałoby się, tak cywilizowanym kraju jak Polska jest tylu antyszczepionkowych DEBILI ?!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń 7 grudnia 2021r. o 13:34
~~arek napisał(a):
Jak wytłumaczyć, że w wydawałoby się, tak cywilizowanym kraju jak Polska jest tylu antyszczepionkowych DEBILI ?!


Cywilizacja sprzyja ...izmowi. Im Społeczeństwo bardziej cywilizowane, tym większe szanse przeżycia dla nierozgarniętych. Stąd taka ich liczba. Ale czy są nimi akurat antyszczepionkowcy, to bym dyskutował.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
Horus 7 grudnia 2021r. o 13:43
jak ma się poziom cywilizacji do ilości nierozgarniętych?

może jakiś wykresik? ;D

popatrz na współczesnych Aborygenów ...ma się ich za mniej cywilizowanych a ty -zapewne uważasz się za cywilizowanego ;D -wpuszczony do buszu padłbyś tam w pół godziny...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń 7 grudnia 2021r. o 14:01
Dobrze mówisz "ma się ich za mniej cywilizowanych". A jak jest w rzeczywistości? Czy mordują własne dzieci? Czy kłamią pod byle pretekstem? Czy o byle co gotowi ci wydrapać oczy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_ 7 grudnia 2021r. o 15:54
~~pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żonkilowa Irezyna napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Szarozielony Pierwiosnek napisał(a): w kazdy weekend w wieszkosci osp mozna sie zaszczepic - tylko chetnych brak...

A kto szczepi. Strażacy? A może harcerze? ;)
Uczą strażaków tej roboty,bo podejrzewam,że to oni wraz z policją będą zdobywać twierdze ostatnich opornych i wyszczepiać ich siłowo

Aż szkoda, że kowali już nie ma. Też by się ich przeszkoliło, wtedy by i zaszczepić mogli i poród odebrać,
Słuszną linię ma nasza "władza" ;)


„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dzielnicowy 7 grudnia 2021r. o 21:59
Pewnie że trudno , chcieli by żeby do nieba łatwo było się dostać .Nie ma lekko , Święty Piotr też musi odpocząć , a Ci by chcieli szpryca i zaraz do nieba , pchają się jeden przez drugiego jak w kolejce po papier toaletowy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.