Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trudno zarejestrować się na szczepienie
~~Pacjęt niezalogowany
6 grudnia 2021r. o 12:53
Czepienie trzecią dawką trzeba zrobić jak najszybciej! Bo już rekomendują czwartą i piątą. Jak nie zdążycie na trzecią, to wam kolejka przepadnie i od razu czwartą dostaniecie. A bez trzeciej dawki, nawet jak czwartą weźmiesz, to jesteś traktowany jako nieczepiony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowa Ostróżka niezalogowany
6 grudnia 2021r. o 13:10
~~Pacjęt napisał(a): Czepienie trzecią dawką trzeba zrobić jak najszybciej! Bo już rekomendują czwartą i piątą. Jak nie zdążycie na trzecią, to wam kolejka przepadnie i od razu czwartą dostaniecie. A bez trzeciej dawki, nawet jak czwartą weźmiesz, to jesteś traktowany jako nieczepiony.

Dobre
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nina niezalogowany
6 grudnia 2021r. o 13:12
Ja czekałam jedna godz...ile nabilam dla swojej sieci do zapłacenia...powinno być połączenie jeśli zajęte to zadzwonię Później...koszmar niech ktoś to przemysli i powinno być więcej osob rejstrujacych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~swa niezalogowany
6 grudnia 2021r. o 13:19
rejestracja przez telefon ogólnopolska powodzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowa Mydlnica niezalogowany
6 grudnia 2021r. o 13:26
W naszym szpitalu rejestracja telefoniczna pamięta okres przed okrągłostolcowy. Dyrektorze Barczyk do dzieła.Najszybsza rejestracja jest jedna, przez Internetowe Konto Pacjenta. Wybieramy termin, miejsce które na pasuje i godzinę. Tylko mistrz urologii chciał koniecznie skierowanie, kiedy nie potrzeba przy rejestracji przez IKP
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Andrzej niezalogowany
6 grudnia 2021r. o 13:46
Naciągany temat -dzwonisz pod ogólnopolski nr 989 ,- oni oddzwaniają,podajesz określone dane,czyli pesel ,typ szczepionki i miejscowość - otrzymujesz info o terminie - to cała bajka,bez użalania i gderania,oczywiście pełno dookoła niezadowolonych wiecznie osób
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawordzawa Papryka niezalogowany
6 grudnia 2021r. o 14:09
a potem lament że zajmujemy trzecie miejsce w junji ,OD KOŃCA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~sloneczko010981 niezalogowany
6 grudnia 2021r. o 14:20
Ja dzwoniłam pod 989 i bez problemu zarejestrowałam tatę. Tak więc nie szukajcie problemu tam, gdzie go nie ma. Trzeba po prostu myśleć, ewentualnie poszperać w internecie. Po to są odpowiednie strony, żeby dowiedzieć się co i jak. Oczywiście nie każdy ma internet, ale na pewno zna kogoś, kto ma i może poprosić taką osobę o pomoc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza