Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Efekt-Okna zaprasza
REKLAMA Nowe domy - Osiedle Kozia Górka!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ponad pół tysiąca zgonów w kraju w ciągu doby
~~Kremowy Pięciornik 7 grudnia 2021r. o 21:32
Pół tysiąca zgonów dziennie , 3,5 tysiąca tygodniowo ,14 tys miesięcznie ,168 tys rocznie to jest tyle co 2 miasta wielkości Jeleniej Góry idą do piachu lub 4 Bolesławce znikają z mapy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Wierzba 7 grudnia 2021r. o 21:36
~~Barwinkowa Jasnota napisał(a):
Ktoś napisał: ~~xyz napisał(a): Na całym świecie ludzie protestują , bo pod przykrywką walki z covid 19 , zabrano im i zabiera się ustawicznie wolność. Wprowadza się , wiele zasad , praw i ustaw , etc bez konsultacji ze społeczeństwem , bez zgody obywateli danego państwa. Obudźcie się PRAWDZIWY WIRUS TO STOPNIOWE ZABIERANIE WOLNOŚCI , pod przykrywką walki z Covid 19 na którym to sztucznie wprowadzonym na świat wirusie , cartele farmaceutyczne zarabiają miliardy dolarów . Ludzi na ulicach krzyczą i niosą transparenty z napisami FREEDOM , LIBERTE itp. A gdzie ty jesteś Polaku, Polko?

Ale z Ciebie gł.upi osioł. Wolność mylisz z prawem do życia. Aby żyć, należy się zaszczepić, a takie prostaki pozbawiają ludzi życia. Jesteś mordercą ?

Jawohl her Gebels. Wszyscy do gazu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_ 7 grudnia 2021r. o 21:38
~~Kremowy Pięciornik napisał(a): Pół tysiąca zgonów dziennie , 3,5 tysiąca tygodniowo ,14 tys miesięcznie ,168 tys rocznie to jest tyle co 2 miasta wielkości Jeleniej Góry idą do piachu lub 4 Bolesławce znikają z mapy .

Żebyś miał pełniejsze dane - średnio umiera w Polsce 1150 osób dziennie.
To jakieś 400 tysięcy rocznie. Rok w rok - tak było, jest i będzie.
A teraz spora część tych umierających jest testowana nie wiadomo czym, co zawsze pokazuje pewien odsetek jako osoby "pozytywne".
I zrobiono z tego telewizyjny serial, jak widzę Twój ulubiony ;)


„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielona Fasola 7 grudnia 2021r. o 22:14
~~Szarozielona Smagliczka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bolesławianin napisał(a): Wiosna jeszcze daleko a Omikrony już przyleciały , będą lądować na domach Szczepanów i ich zarażać przez drzwi ,ściany i kominy . Panika u Szczepanów narasta pewnie będą kopać głębokie nory w ziemi i się w nich chować , jak krety


Nowe obostrzenia, foliarze będą siedzieć w domach, jak psy w budach ,to im się należy

A gdzie pisze że nie można wychodzić buraku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oranżowa Czarnuszka 7 grudnia 2021r. o 22:53
Zobaczcie wszyscy co będzie za kilka miesięcy. I zaszczepieni i nie zaszczepieni. Będziemy gorzej jak psy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed 8 grudnia 2021r. o 9:19
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Standup w Concordii!