Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Efekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kradli ogrodzenie cmentarza Kutuzowa, zostali zatrzymani i policja postawiła im zarzuty, o karze i winie zadecyduje sąd
~~Jano 11 grudnia 2021r. o 10:35
~~Zszarzała Liatra napisał(a): w tej sprawie ROMAN prezydent tez moglby ruszyc swoje cztery litery

Nie ma czasu, liczy kasę z parkomatów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kwb Torów 11 grudnia 2021r. o 16:24
Holo poplecznicy PiS jak tam afera w Turowie taki kochany rząd a dają przyzwolenie na zatruwanie wód gruntowych. PGE to tylko układy układziki. PiS dziękuje wam bardzo za okradanie polskiego Górnictwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawobiała Miesiącznica 11 grudnia 2021r. o 17:00
~~Kwb Torów napisał(a): Holo poplecznicy PiS jak tam afera w Turowie taki kochany rząd a dają przyzwolenie na zatruwanie wód gruntowych. PGE to tylko układy układziki. PiS dziękuje wam bardzo za okradanie polskiego Górnictwa.

Złodziej krzyczy pierwszy, łapać złodzieja!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Zapraszamy