Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Podatek od nieruchomości od terenów kolejowych w Osiecznicy i Nowogrodźcu - mity i fakty
~~xyz niezalogowany
9 grudnia 2021r. o 20:23
~~Płowobrązowa Fasola napisał(a): Przypomni Pani Poseł z PO jak głosowała Pani: ZA, PRZECIW czy może się WSTRZYMAŁA w sprawie przedmiotowej ustawy. Czy i które poszkodowane samorządy Powiatu Bolesławieckiego bezpośrednio zabiegały u Pani w sprawie luki w ustawie.
Na mój gust niektórym nie pasuje młody i energiczny poseł z Bolesławca. Trywializując słowa klasyka ,, po co nam poseł z Bolesławca, mamy posłów z J. Góry, Wrocławia,,
Pozdrawiam samodzielnie myślących.

Szybko wymyśliłeś pisdzielcu obronę tych łgarzy ,Mejza też jest twoim autorytetem ?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~niewolnik pisobolszewickiego socjalizmu niezalogowany
9 grudnia 2021r. o 20:27
za wygodę trzeba zapłacić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bure Przymiotno niezalogowany
10 grudnia 2021r. o 10:29
~~Płowobrązowa Fasola napisał(a): Przypomni Pani Poseł z PO jak głosowała Pani: ZA, PRZECIW czy może się WSTRZYMAŁA w sprawie przedmiotowej ustawy. Czy i które poszkodowane samorządy Powiatu Bolesławieckiego bezpośrednio zabiegały u Pani w sprawie luki w ustawie.
Na mój gust niektórym nie pasuje młody i energiczny poseł z Bolesławca. Trywializując słowa klasyka ,, po co nam poseł z Bolesławca, mamy posłów z J. Góry, Wrocławia,,
Pozdrawiam samodzielnie myślących.

Widać że nie czytasz ze zrozumieniem. Pan Pogoda jest przykładem lansu a nie samodzielnego myślenia. Pani Poseł Czernow osobiście go prosiła aby głosował zgodnie z koalicją ale bał się swoich przełożonych. Co do Pana Relicha to się nie dziwię jego wypowiedzi bo on popiera PiS ale Pan Nalazek? Wie jak bylo bo często rozmawiał z Panią Poseł ale widać że jest tchórzem który nie potrafi mówić prawdy. Nie lubię PiS ale miałam nadzieję że młody Pogoda będzie bardziej dbał o mieszkańców ale kariera i lans jest ważniejsza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Robercik niezalogowany
10 grudnia 2021r. o 11:07
~~Bure Przymiotno napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Płowobrązowa Fasola napisał(a): Przypomni Pani Poseł z PO jak głosowała Pani: ZA, PRZECIW czy może się WSTRZYMAŁA w sprawie przedmiotowej ustawy. Czy i które poszkodowane samorządy Powiatu Bolesławieckiego bezpośrednio zabiegały u Pani w sprawie luki w ustawie.
Na mój gust niektórym nie pasuje młody i energiczny poseł z Bolesławca. Trywializując słowa klasyka ,, po co nam poseł z Bolesławca, mamy posłów z J. Góry, Wrocławia,,
Pozdrawiam samodzielnie myślących.

Widać że nie czytasz ze zrozumieniem. Pan Pogoda jest przykładem lansu a nie samodzielnego myślenia. Pani Poseł Czernow osobiście go prosiła aby głosował zgodnie z koalicją ale bał się swoich przełożonych. Co do Pana Relicha to się nie dziwię jego wypowiedzi bo on popiera PiS ale Pan Nalazek? Wie jak bylo bo często rozmawiał z Panią Poseł ale widać że jest tchórzem który nie potrafi mówić prawdy. Nie lubię PiS ale miałam nadzieję że młody Pogoda będzie bardziej dbał o mieszkańców ale kariera i lans jest ważniejsza.


RElich nie jest z PISu tylko zapisał się do Ziobry żeby mógł skarżyć mieszkańców do sądów a szczególnie na walkę z Weto które nie pozwala mu na swawolę i patrzy mu na ręce .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosina Tygrysówka niezalogowany
10 grudnia 2021r. o 13:37
~~Bure Przymiotno napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Płowobrązowa Fasola napisał(a): Przypomni Pani Poseł z PO jak głosowała Pani: ZA, PRZECIW czy może się WSTRZYMAŁA w sprawie przedmiotowej ustawy. Czy i które poszkodowane samorządy Powiatu Bolesławieckiego bezpośrednio zabiegały u Pani w sprawie luki w ustawie.
Na mój gust niektórym nie pasuje młody i energiczny poseł z Bolesławca. Trywializując słowa klasyka ,, po co nam poseł z Bolesławca, mamy posłów z J. Góry, Wrocławia,,
Pozdrawiam samodzielnie myślących.

Widać że nie czytasz ze zrozumieniem. Pan Pogoda jest przykładem lansu a nie samodzielnego myślenia. Pani Poseł Czernow osobiście go prosiła aby głosował zgodnie z koalicją ale bał się swoich przełożonych. Co do Pana Relicha to się nie dziwię jego wypowiedzi bo on popiera PiS ale Pan Nalazek? Wie jak bylo bo często rozmawiał z Panią Poseł ale widać że jest tchórzem który nie potrafi mówić prawdy. Nie lubię PiS ale miałam nadzieję że młody Pogoda będzie bardziej dbał o mieszkańców ale kariera i lans jest ważniejsza.

~~Bure Przymiotno napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Płowobrązowa Fasola napisał(a): Przypomni Pani Poseł z PO jak głosowała Pani: ZA, PRZECIW czy może się WSTRZYMAŁA w sprawie przedmiotowej ustawy. Czy i które poszkodowane samorządy Powiatu Bolesławieckiego bezpośrednio zabiegały u Pani w sprawie luki w ustawie.
Na mój gust niektórym nie pasuje młody i energiczny poseł z Bolesławca. Trywializując słowa klasyka ,, po co nam poseł z Bolesławca, mamy posłów z J. Góry, Wrocławia,,
Pozdrawiam samodzielnie myślących.

Widać że nie czytasz ze zrozumieniem. Pan Pogoda jest przykładem lansu a nie samodzielnego myślenia. Pani Poseł Czernow osobiście go prosiła aby głosował zgodnie z koalicją ale bał się swoich przełożonych. Co do Pana Relicha to się nie dziwię jego wypowiedzi bo on popiera PiS ale Pan Nalazek? Wie jak bylo bo często rozmawiał z Panią Poseł ale widać że jest tchórzem który nie potrafi mówić prawdy. Nie lubię PiS ale miałam nadzieję że młody Pogoda będzie bardziej dbał o mieszkańców ale kariera i lans jest ważniejsza.

Ula... Ty tak na poważnie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
11 grudnia 2021r. o 19:33
Podatki trzeba uczciwie płacić ,żeby miasto Nowogrodziec miało na remonty chodników i domów , bo Unia nie da .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xyz niezalogowany
11 grudnia 2021r. o 19:52
~~Jasnopopielaty Bodziszek napisał(a): Podatki trzeba uczciwie płacić ,żeby miasto Nowogrodziec miało na remonty chodników i domów , bo Unia nie da .

Szczerbień jak odchodził z Urzędu chyba 15 lat temu wykorytował i utwardził tłuczniem drogę miedzy Zebrzydową Wsią a Zebrzydową dołem przez pola ,ta droga miała służyć dzieciom które miały by bliżej do Szkoły podstawowej i Gimnazjum w Nowej Wsi ,Gimnazja zlikwidowali a dokończenie tej drogi zrealizowano dopiero po 15 latach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yebac pis niezalogowany
11 grudnia 2021r. o 20:09
odebrać majątki pisowcom i księżom i zapłacić długi Polski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.