Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
62 nowe zakażenia w powiecie, 571 zgonów w Polsce
~~Błękitna Dąbrówka niezalogowany
11 grudnia 2021r. o 18:13
W Niemczech już samobójcy na raty będą musieli nosić opaski .U nas też pewnie zaraz ekonom Niedzielski wprowadzi .l będą chodzić Szczepany oznakowani jak na jakiejś farmie tuczniki , który już przyjął dostateczną ilość dawek i nadaje się do uboju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pamflecik Morusowy niezalogowany
11 grudnia 2021r. o 18:24
Morus wielki humanista
I budowniczy artysta
Forum ciągle okupuje
"Mądrościami" zaskakuje
Właśnie w TV coś zobaczył
I już na forum wyhaczył
Kogoś całkiem niewinnego
Morusa nieświadomego
Gorzej jak ma adwersarza
Co się szybko nie obraża
I wiedzą nad nim góruje
Wtedy Morus się gotuje
Haha hihi tylko może
Nie daje rady niebożę
A jak jeszcze a to heca
Ktoś lekturę mu poleca
Wtedy Morus się podnieca
I zaczyna tu tokować
Pimpililić perorować
Jak to wielce on kształcony
Wszak skończone ma dwie szkoły
A do tego 100 kanałów
Z mnóstwem durnoctw i banałów
To podstawa nieprzeciętna
I do dyskusji zachęta
Tak więc ciągle głos zabiera
Aż innych bierze cholera
Z forum więc już uciekają
Morusa po dziurki maja

Dla Morusa mam więc radę
A i dla siebie poradę
Od Tomasza Akwinaty
Co żył przed wielu laty
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji."

Możesz Morus kompletować
I tomik o sobie zbudować
Jak autograf chcesz otrzymać
Musisz zacząć z Luckiem trzymać
Tam w Ocicach się spotkamy
Przy zegarze pogadamy

Fascynuje mnie ten zegar ze starych opon :)
Miłego wieczoru! To już na druga lampkę wina dzisiaj zasłużyłem. Idę sobie nalać :)




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modlitwa na grobie św Tomasza niezalogowany
11 grudnia 2021r. o 18:28
Z najlepszymi życzeniami dla forumowiczów na sobotni wieczór modlitwa umieszczona na grobie św. Tomasza z Akwinu
Panie, Ty wiesz lepiej, aniżeli ja sam, że się starzeję i pewnego dnia będę stary.
Zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek.
Uczyń mnie poważnym, lecz nie ponurym, rozumnym, lecz nie narzucającym się.
Szkoda mi nie spożytkować wielkich zasobów mądrości, jakie posiadam, ale Ty, Panie, wiesz, że chciałbym zachować do końca paru przyjaciół.
Wyzwól mój umysł od nie kończącego się brnięcia w szczegóły i daj mi skrzydeł, bym w lot przechodził do rzeczy.
Zamknij mi usta w przedmiocie mych niedomagań i cierpień w miarę jak ich przybywa, a chęć wyliczania ich staje się z upływem lat coraz słodsza.
Nie proszę o łaskę rozkoszowania się opowieściami o cudzych cierpieniach, ale daj mi cierpliwość wysłuchiwania ich.
Nie śmiem Cię prosić o lepszą pamięć, ale proszę cię o większą pokorę i mniej niezachwianą pewność, gdy moje wspomnienia wydają się sprzeczne z cudzymi.
Użycz mi chwalebnego uczucia, że czasem mogę się mylić.
Zachowaj mnie miłym dla ludzi, choć z niektórymi z nich doprawdy trudno wytrzymać.
Nie chcę być świętym, ale zgryźliwi starcy to jeden ze szczytów osiągnięć szatana.
Daj mi zdolność dostrzegania dobrych rzeczy w nieoczekiwanych miejscach i niespodziewanych zalet w ludziach. Daj mi Panie łaskę mówienia im o tym...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
11 grudnia 2021r. o 18:31
Bułgaria, zaszczeponuch 20% , od początku listopada cały czas spadek zachorowań.
https://www.google.com/search?q=bu%C5%82garia+covid&ei=iN-0YazyFtKr3APT-4SoAQ&oq=bu+covid&gs_lcp=Cgxnd3Mtd2l6LXNlcnAQARgAMggIABAHEB4QEzIICAAQBxAeEBMyCAgAEAcQHhATMggIABAHEB4QEzIKCAAQBxAKEB4QEzIICAAQBxAeEBMyCAgAEAcQHhATMggIABAHEB4QEzIICAAQBxAeEBMyCAgAEAcQHhATSgQIQRgASgQIRhgAUABYkQRg4A5oAHAAeACAAZEBiAGKApIBAzAuMpgBAKABAcABAQ&sclient=gws-wiz-serp
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~qwes niezalogowany
11 grudnia 2021r. o 18:37
Taki rodzynek z ministerstwa.
https://www.gov.pl/web/finanse/system-informatyczny-bestia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitna Dąbrówka niezalogowany
11 grudnia 2021r. o 18:48
7 grudnia informowaliśmy, że międzynarodowy zespół naukowców doszedł do wniosków, opublikowanych 1 grudnia na łamach „Nature Communications Biology”, że amantadyna jest przydatna w leczeniu COVID-19 i zaproponowali jej stosowanie jako „nowego” taniego leku, ponieważ jest łatwo dostępny i skuteczny w leczeniu tej choroby. Na reakcję ministra zdrowia Adama Niedzielskiego nie trzeba było długo czekać. Sądziliście, że ucieszy się i dopuści stosowanie amantadyny w leczeniu COVID-19? Nic z tego! Zakazał przepisywania leku pacjentom bez choroby Parkinsona i dyskinezy późnej u dorosłych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistorudy Szafirek niezalogowany
11 grudnia 2021r. o 18:59
~~Błękitna Dąbrówka napisał(a): W Niemczech już samobójcy na raty będą musieli nosić opaski .U nas też pewnie zaraz ekonom Niedzielski wprowadzi .l będą chodzić Szczepany oznakowani jak na jakiejś farmie tuczniki , który już przyjął dostateczną ilość dawek i nadaje się do uboju

Na farmie zdatne na ubój tuczniki znakuje się na plecach czerwonym pasem farbą. Może coś takiego? Będzie prestiż i uznanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoczerwony Rojnik niezalogowany
11 grudnia 2021r. o 20:51
https://pch24.pl/wicepremier-glinski-obowiazek-szczepien-pandemiczne-restrykcje-i-tajemnicze-imperialne-podszepty/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza