Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Na 77 pacjentów z koronawirusem, którzy zmarli w naszym szpitalu w ciągu trzech miesięcy, 57 nie było szczepionych
~~Kalinowykardynalske Przymiotno niezalogowany
13 grudnia 2021r. o 19:14
To już ludzie na inne choroby nie umierają????..????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitna Dąbrówka niezalogowany
13 grudnia 2021r. o 19:52
~~Anderi napisał(a): Zastanawiają mnie te statystyki, ponieważ sprawdzając w bazie mz wychodzi całkowicie coś innego, tj. 23 zgony niezaszczepionych i 6 zaszczepionych. https://basiw.mz.gov.pl/index.html#/visualization?id=3761 po co te wprowadzanie zamętu?

Jeżeli umrze zaszczepiony jedną dawką i jeśli umrze zaszczepiony dwoma dawkami w okresie do 2 tygodni od szczepienia to są odnotowywani że zmarli jako nie zaszczepieni .Tak się nakręca statystyki zmarłych nie zaszczepionych mimo że umierają zaszczepieni .Ministerstwo Zbrodni robi to z całą premedytacją
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowy Orzech niezalogowany
13 grudnia 2021r. o 21:34
Przeciez widac że to swiatowa propaganda. Szczepienia, jakieś paszporty. Ale nie to tylko teorie spiskowe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowopłowy Szarłat niezalogowany
14 grudnia 2021r. o 0:04
Vincent Balwin
· gt81act cg70o7d1n9oz2g.3emd ·
"Pracowałem w bardzo dobrej firmie, na wysokim stanowisku. Kiedy zaczęła się pandemia, było oczywiste wprowadzać reżim, zdalną pracę. Przestaliśmy się widywać, spotykać, dyskutować. Można przecież bezpiecznie maile wymieniać i wciąż skupiać się na wynikach.
Jeszcze bardziej niż kiedykolwiek.
Byłem odpowiedzialny za wielu ludzi. Wiedziałem, że praca w domu dla większości skończy się zwolnieniem, bo wyników robić nie będą... dzieci w domu, mnóstwo rozpraszaczy. Trudno.
U nas w korporacji prawie każdy chciałby pracować. Nie Ty, to na Twoje miejsce mnóstwo osób. Tylko liczby.
Rodziców nie odwiedziłem od marca 2020 roku. Z odpowiedzialności oczywiście, by niczym ich nie zarazić. A tak naprawdę dlatego że byłem tchórzem, który nie poradziłby sobie z ewentualnym poczuciem winy, przedkładającym wygodę nad relację.
Zwłaszcza że moja matka wiele razy zapraszała na obiad, kolację, mówiąc, że niewiele im życia zostało, a ta sytuacja może jeszcze potrwać. Ojciec to już w ogóle... katole z codziennych modlitw i nabożeństw. Stukał się w głowę i mówił, że mam przestać sobie z choroby bożka robić, bo wokół niej zaczął się kręcić świat i to jest chore...
i że ludzie powariowali. Mylą ostrożność, dbałość o zdrowie z paranoją.
Szantażowałem rodziców, że dopóki się nie zaszczepimy, się nie zobaczymy i skończona rozmowa. Mama prosiła mnie, chciała zwłaszcza z wnukami się zobaczyć. A ja tym bardziej twardo, że ze szkoły mogą coś przytaszczyć. A ona nie chciała przyjąć żadnej dawki.
"Synku, mam swoje ziółka i metody jeszcze mojej babki. Za moich czasów na zapalenie płuc można było umrzeć, to żadna nowość. Przyjedźcie choć na chwilkę".
W domu też stosowałem reżim. Moje dzieci miały wiele ograniczeń, tak jak i u mnie w firmie, z wyników w szkole nie mogły spaść. Dezynfekowaliśmy wszystko, nawet zakupy które musiały trochę odczekać.
W końcu matka przyszła po rozum do głowy. Ojciec był wkurzony, ale jak sam powiedział: "nie mogę patrzeć, jak Twoja matka usycha z tęsknoty. Chcemy, byście przyjechali na święta. Kolejnych świąt bez dzieci nie chcemy spędzać".
Moja mama zmarła miesiąc temu. Wzięła dwie dawki szczepienia. Przed wirusem chciałem ją uchronić, a ona dostała wylew. Do szpitala mnie wpuścili, ja mam certyfikat... ojciec nie...
Mojego ojca nie wpuścili...
Starszego pana, który chciał pożegnać żonę, z którą przeżył piećdziesiąt pięć lat. Stał pod szpitalem, kiedy przyjechałem. Marzł i patrzył w okno. Przygarbiony.
Kiedy podszedłem do niego, nie widział mnie od 1,5 roku... nie mogłem znieść jego wzroku.
Chciałem go zabrać do samochodu, ale on skostniał zupełnie, jakby zamarzł od środka.
Moja mama już nie kontaktowała, kiedy wszedłem do niej. Następnego dnia zmarła, a ja ją przepraszałem... zwłaszcza za ostatnie święta, które mogliśmy być razem...
Usychała z tęsknoty ostatnie miesiące. Czekała. Wiem, że zaraz będzie mojego ojca kolej. Od tamtej pory nie znalazł sobie miejsca.
A ja nie rozumiem,
jak to się stało, że tak długo po świecie chodzę, w rękawiczkach i z płynem do dezynfekcji zacząłem na bliskich stosować terror.
Tak bardzo się przestraszyłem, że drzwi przed własną rodziną zatrzasnąłem. W imię ich dobra... choć tego nie chcieli, zabrałem szansę na bycie obok."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawobrunatna Naparstnica niezalogowany
14 grudnia 2021r. o 0:18
Pieprzenie kotka za pomocą młotka. Przestańcie ludziom plecy w mozgach robić ,że nieszczepionych tyle umiera.Chceciw tym wystraszył ludzi starszych aby się szczepili i szybciej poszli na tamten świat. Jak się słyszy to ostatnio ilu młodych sportowców właśnie po szczepieniu poszło na tamten świat.I TAK SIĘ NIE ZASZCZEPIĘ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawobrunatna Naparstnica niezalogowany
14 grudnia 2021r. o 0:25
~~Żółtawobrunatna Naparstnica napisał(a): Pieprzenie kotka za pomocą młotka. Przestańcie ludziom plecy w mozgach robić ,że nieszczepionych tyle umiera.Chceciw tym wystraszył ludzi starszych aby się szczepili i szybciej poszli na tamten świat. Jak się słyszy to ostatnio ilu młodych sportowców właśnie po szczepieniu poszło na tamten świat.I TAK SIĘ NIE ZASZCZEPIĘ

Mętlik miało być nie plecy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yebać pis niezalogowany
14 grudnia 2021r. o 5:33
https://businessinsider.com.pl/gospodarka/polska-wsrod-najwiekszych-przegranych-pandemii-bedziemy-zyc-o-prawie-15-roku-krocej/w0l8jvn

Po trupach do celu. To jest piSS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszara Miechunka niezalogowany
14 grudnia 2021r. o 6:04
Jaki jest sens w czepieniach masowych? Żaden i coraz więcej dowodów na to:
https://wiadomosci.wp.pl/rzadowi-eksperci-odradzaja-podawanie-czwartej-dawki-szczepionki-przeciwko-covid-19-6714983849163552a

Im lepiej kraj wyczepiony, tym więcej lockdownów i obostrzeń.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza