Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
669 zgonów w Polsce, 101 nowych zakażeń w powiecie
~~F15 niezalogowany
18 grudnia 2021r. o 9:15
Omikron to taka przykrywka , na to że szczepionki nie działają, a wręcz zabijają ,ponieważ nigdy nie miały działać bo nie do tego są przeznaczone. To narzędzie depopulacji ,taka śmierć na raty

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-dobrze-wyszczepiona-irlandia-wprowadza-nowe-obostrzenia-od-n,nId,5714490
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
18 grudnia 2021r. o 18:13
w ramach wyjątku link...
warto przeczytać i ...otworzyć oczy...

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/tajne-przez-poufne/ar-AARWf0W?ocid=msedgntp


Dopisane 18.12.2021r. o godz. 18:13:

~~Staliningrad napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnopopielaty Bodziszek napisał(a): Lenin nie był zaszczepiony i umarł.


On umarł ze śmiechu , nakręcając takich kmiotków o twoim toku myślenia
do rewolucji ,
Nasz teraźniejszy Lenin tego forum Horus działa podobnie :):)
………D

właśnie tak ...bo uważam że dwa najpiękniejsze rodzaj zejścia z tego świata to albo podczas seksu albo ze śmiechu...;D

Lenin powiadasz?
super ...a więc ja będę ''wiecznie żywy'' :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morus Uljanow niezalogowany
18 grudnia 2021r. o 18:30
Morus, morderca Lenin umarł na syfilis. Chcesz być tak "wiecznie żywy" ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
18 grudnia 2021r. o 20:27
~~Morus Uljanow napisał(a): Morus, morderca Lenin umarł na syfilis. Chcesz być tak "wiecznie żywy" ?


a jaka jest różnica dla niego na co zmarł skoro i tak do dzisiaj jest odwiedzany leżąc sobie w ''kryształach''?
kiedyś był program o Moskwie i mauzoleum gdzie co jakiś czas jego osobisty makijażysta poprawia mu pudry na policzkach ...;D
czy na pomnikach wypisuje się na co zmarł?
czy na pomnikach Piłsudskiego opisuje się to że był ateistą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Uljanow Morus niezalogowany
18 grudnia 2021r. o 20:33
Morus, ja ci piszę, że jak chcesz iść w czyjeś ślady, to warto wiedzieć co to oznacza. Bo ty jeszcze (chyba) żyjesz i nie wiem co lepsze jako koniec : syfilis czy covid :)
Ale ty chyba nie pojąłeś. Nie idź w ślady Lucjana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
18 grudnia 2021r. o 20:53
ogólnie to jaka jest różnica na co się umiera?
zdrowi raczej nie umierają ...;D

a dzisiaj nie mam dnia na dysputy...
zresztą oglądam ''Fabryki śmierci'' a to zawsze jest dla mnie ciekawsze niż pisanie na forum ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fan Lucka niezalogowany
18 grudnia 2021r. o 22:53
Horus napisał(a): ogólnie to jaka jest różnica na co się umiera?
zdrowi raczej nie umierają ...;D

a dzisiaj nie mam dnia na dysputy...
zresztą oglądam ''Fabryki śmierci'' a to zawsze jest dla mnie ciekawsze niż pisanie na forum ...


A co ze Szkiełkiem ?? Ukradli ?? A takie fałszywe Amerykańskie ……:):)
Szkoda ……D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fan Lucka niezalogowany
18 grudnia 2021r. o 23:01
~~Fan Lucka napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): ogólnie to jaka jest różnica na co się umiera?
zdrowi raczej nie umierają ...;D

a dzisiaj nie mam dnia na dysputy...
zresztą oglądam ''Fabryki śmierci'' a to zawsze jest dla mnie ciekawsze niż pisanie na forum ...


A co ze Szkiełkiem ?? Ukradli ?? A takie fałszywe Amerykańskie ……:):)
Szkoda ……D


Ktoś się podszywa pode mnie? No i co teraz Lucek pomyśli, jak będzie miał tylu fanów?
Jak rozpozna?
Chyba musimy oficjalny fan klub założyć :)
Jakie warunki przyjęcia do fan klubu ustalamy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.