Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Duża liczba ofiar śmiertelnych. Najnowsze dane o epidemii koronawirusa w naszych regionie i wPolsce
~~Oliwkowa Budleja niezalogowany
2 stycznia 2022r. o 19:51
Roman jak cię osobiście spotkam to dostaniesz liścia osobiście od mnie zdrajco. Sk...nie napuściłem policję na naszych obywateli.Zamiast łapać złodzieja to łapią człowieka beż maski. Ostatnia skrócona twoja kadencja zdrajco.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
2 stycznia 2022r. o 19:52
M21W2 napisał(a): Qwax , niech się śmieją , nie jestem takim pesymistą jak Horban , tu mógłbym śmiać się z Ciebie , prostego zdania nie pojmujesz .
PRL-ek wkleił filmik z przed roku , chłopina nie nadąża z duchem czasu , co nie znaczy że tak Horban i nie tylko twierdził .



Chłopina nie nadążą z duchem czasu? Ale który? Horban czy PRL??? ;)
Bo jeśli PRL to ok, wszak to znany ciemniak-antyszczepionkowiec, ale jeśli myślisz o Horbanie, to nie wiem co powiedzieć.
To w końcu najważniejsza osoba w Polsce w sprawie walki z covid i on niby nie wie co mówi??
No chyba, że Horban przedstawia cały czas "prawdę etapu" ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~doberman niezalogowany
2 stycznia 2022r. o 20:07
Wiecie co. Na te wasze sprzeczki to wam coś powiem. Mówi kolega do kolegi. Wiesz. Mój penis to jest jak doberman. A czemu pyta ten drugi. Bo żonie nic nie zrobi ale za to sąsiadkę to by rozszarpał. Dobranoc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowa Pragnia niezalogowany
2 stycznia 2022r. o 20:22
We wszystkich krajach gdzie najwięcej rogacizny pobiegło do wyszczepień jak do koryta , wzrasta lawinowo liczba zakażeń i zgonów .Czyli wszystko według planów zmniejszenia populacji stada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
2 stycznia 2022r. o 20:34
M21W2 napisał(a): PRL-ek wkleił filmik z przed roku , chłopina nie nadąża z duchem czasu , co nie znaczy że tak Horban i nie tylko twierdził .


Lucuś... no weź... nie bądź "ciepły" jak Jureczek.

Czy jakoś tak... zapytaj się go o co chodziło, to Ci wyjaśni.

Pelikanie ;)



Dopisane 02.01.2022r. o godz. 20:34:

qwax_ napisał(a): Bo jeśli PRL to ok, wszak to znany ciemniak-antyszczepionkowiec


dzięki za komplement ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoczerwona Diaskia niezalogowany
2 stycznia 2022r. o 20:45
W Izraelu proszę Pana
Rzecz to wielce niesłychana
Wyczepieni wszyscy ludzie
Efekt pracy w wielkim trudzie
Wszak to naród jest wybrany
Pierwszy więc jest wyczepiany
I jak twierdzą ich prorocy
Po czepieniach pełni mocy
Mały fakt ten obraz psuje
Coś mi tutaj nie pasuje
Palestyna olewana
Wcale nie jest wyczepiana
A jak spojrzy się na dane
To narody wyczepiane
Najmocniej są zakażane
W Palestynie tej bez szprycy
Wirus wcale się nie liczy
Co jest do cholery grane?
Czy wy macie mózgi prane?
Że nic ciągle nie widzicie
Czekacie na czwartą szprycę

My tu wnet się przekonamy
Lidera wyczepień mamy
Królik jest to doświadczalny
Żywot jego bardzo marny
Po kolejnych wyczepieniu
Być może w jego imieniu
Ktoś inny będzie się wypowiadał
Gdy go chwyci nagły zawał
Więcej czepień więcej NOPów
I z powikłaniami kłopotów
Czy się zbudzą wyczepieni
Gdy NOPami przywaleni
Cofnąć trochę czas by chcieli
Wtedy by czepień uniknęli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
2 stycznia 2022r. o 20:52
PIS-PO-PRL napisał(a): dzięki za komplement ;)

Komplement to byłby, gdyby to Lucek napisał ;)
Ale proszę bardzo

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
2 stycznia 2022r. o 21:11
tysz prawda ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza