Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W 2026 roku pojedziemy nowym odcinkiem obwodnicy Bolesławca
~~Spych niezalogowany
10 stycznia 2022r. o 15:08
Powiedzcie mi. Co musi pójść nie tak w życiu, żeby zostać lokalnym politykiem, w ogóle politykiem ? Jaki to wstyd dla rodzin. Naprawdę oni nic nie potrafią ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinawy Omieg niezalogowany
10 stycznia 2022r. o 15:18
~~Spych napisał(a): Powiedzcie mi. Co musi pójść nie tak w życiu, żeby zostać lokalnym politykiem, w ogóle politykiem ? Jaki to wstyd dla rodzin. Naprawdę oni nic nie potrafią ?


no niestety nie potrafia i biorą jeszcze za to grubą kasę..... z naszych podatków
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowy Pierwiosnek niezalogowany
10 stycznia 2022r. o 15:28
Nie jest tak źle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~gien niezalogowany
10 stycznia 2022r. o 15:51
~~Spych napisał(a): Powiedzcie mi. Co musi pójść nie tak w życiu, żeby zostać lokalnym politykiem, w ogóle politykiem ? Jaki to wstyd dla rodzin. Naprawdę oni nic nie potrafią ?


Głupszej wypowiedzi nie czytałem, mimo że sam polityką się nie zajmuję. No chyba w systemie demokratycznym - partyjnym wybieramy ludzi którzy o takich sprawach decydują. To jak wg ciebie ma być urządzone państwo? Anarchia ma być, masz lepsze propozycje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowy Pierwiosnek niezalogowany
10 stycznia 2022r. o 16:24
pewnie, ze tak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiały Wilec niezalogowany
10 stycznia 2022r. o 16:35
~~gien napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Spych napisał(a): Powiedzcie mi. Co musi pójść nie tak w życiu, żeby zostać lokalnym politykiem, w ogóle politykiem ? Jaki to wstyd dla rodzin. Naprawdę oni nic nie potrafią ?


Głupszej wypowiedzi nie czytałem, mimo że sam polityką się nie zajmuję. No chyba w systemie demokratycznym - partyjnym wybieramy ludzi którzy o takich sprawach decydują. To jak wg ciebie ma być urządzone państwo? Anarchia ma być, masz lepsze propozycje?
Przez specjalistów. Nie np. nauczycieli historii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Omg niezalogowany
10 stycznia 2022r. o 19:48
4 lata i pewnie będzie poślizg z rok minimum .
Jak to jest że kawałek drogi się buduje 4 lata . Rozumiem że tam wiadukt nad torami będzie itp ale to jest jeden pas drogi ku ..wa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowa Ślazówka niezalogowany
10 stycznia 2022r. o 19:58
~~Omg napisał(a): 4 lata i pewnie będzie poślizg z rok minimum .
Jak to jest że kawałek drogi się buduje 4 lata . Rozumiem że tam wiadukt nad torami będzie itp ale to jest jeden pas drogi ku ..wa

Gościu. Buduje to się krótko, ale same przygotowania u nas zabierają 2/3 czasu. A uzgodnienia, projekty, przetargi,odwołania od przetargów , odwołania od odwołań itd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.