Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Lodowisko w Zamku Kliczków!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Rząd Polskim Ładem okrada ciężko pracujących hutników, górników i emerytów Polskiej Miedzi - Piotr Borys
~~Żółtobrązowy Bukszpan 14 stycznia 2022r. o 7:59
~~Ratunku napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Granatowoszara Fortegilla napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtawy Cząber napisał(a): Grecje, moim zdaniem miedzy innymi wykończyło wspólna waluta i interesy największych w EU. Jeżeli to ma Pan/i na myśli to pełna zgoda.


Bzdura, wspólna ealuta uratowała Grecję. Cala UE składała dię żeby ich wyciągną z bagna , które sami sobie zafundowali bezmyślnym rozdawnictwem i marnowaniem środków publicznych.
Tam już nawet płacili premie za to , że ludzie w ogóle przychodzili do pracy.
PiSdzielce w rozdawnictwie już doganiają Greków więc i u nas może wkrótce być podobnie

Dostałem więcej w styczniu 150zł z Polskiego Ładu.........Tusku wróć i ratuj.


Ciesz się że ci Tusk cen nie podwyższył i inflacji nie spowodował ,fajnie jest tylko szkoda że dziadyga nie będzie żył wiecznie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~robol 14 stycznia 2022r. o 9:37
Doginałem przez 30 lat po 12/15 godzin, goniłem również pracowników, jeden raz na urlopie 9 dni, zbierałem na godziwą emeryturę a teraz inflacja pożarła już 50%. Pieprzyć robotę na banksterów i politykierów,potknąłem się harując jak ten w sejmie niejaki powieściopisarz bartłomiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.