Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Rząd Polskim Ładem okrada ciężko pracujących hutników, górników i emerytów Polskiej Miedzi - Piotr Borys
~~Granatowoszara Fortegilla niezalogowany
13 stycznia 2022r. o 16:41
~~Żółtawy Cząber napisał(a): Grecje, moim zdaniem miedzy innymi wykończyło wspólna waluta i interesy największych w EU. Jeżeli to ma Pan/i na myśli to pełna zgoda.


Bzdura, wspólna ealuta uratowała Grecję. Cala UE składała dię żeby ich wyciągną z bagna , które sami sobie zafundowali bezmyślnym rozdawnictwem i marnowaniem środków publicznych.
Tam już nawet płacili premie za to , że ludzie w ogóle przychodzili do pracy.
PiSdzielce w rozdawnictwie już doganiają Greków więc i u nas może wkrótce być podobnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty_pis_dzielec niezalogowany
13 stycznia 2022r. o 17:50
'Pis_d, ielski Wał' ma łatać dziury budżetowe - rozdawnictwo zawsze tak się kończy.

Żeby komuś coś dać, komuś trzeba zabrać.

Żeby dać 500(+) trzeba komuś zabrać ponad 850zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
13 stycznia 2022r. o 18:05
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ratunku niezalogowany
13 stycznia 2022r. o 19:28
~~Granatowoszara Fortegilla napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółtawy Cząber napisał(a): Grecje, moim zdaniem miedzy innymi wykończyło wspólna waluta i interesy największych w EU. Jeżeli to ma Pan/i na myśli to pełna zgoda.


Bzdura, wspólna ealuta uratowała Grecję. Cala UE składała dię żeby ich wyciągną z bagna , które sami sobie zafundowali bezmyślnym rozdawnictwem i marnowaniem środków publicznych.
Tam już nawet płacili premie za to , że ludzie w ogóle przychodzili do pracy.
PiSdzielce w rozdawnictwie już doganiają Greków więc i u nas może wkrótce być podobnie


Dostałem więcej w styczniu 150zł z Polskiego Ładu.........Tusku wróć i ratuj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Pięciornik niezalogowany
13 stycznia 2022r. o 19:39
~~Ratunku napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Granatowoszara Fortegilla napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtawy Cząber napisał(a): Grecje, moim zdaniem miedzy innymi wykończyło wspólna waluta i interesy największych w EU. Jeżeli to ma Pan/i na myśli to pełna zgoda.


Bzdura, wspólna ealuta uratowała Grecję. Cala UE składała dię żeby ich wyciągną z bagna , które sami sobie zafundowali bezmyślnym rozdawnictwem i marnowaniem środków publicznych.
Tam już nawet płacili premie za to , że ludzie w ogóle przychodzili do pracy.
PiSdzielce w rozdawnictwie już doganiają Greków więc i u nas może wkrótce być podobnie

Dostałem więcej w styczniu 150zł z Polskiego Ładu.........Tusku wróć i ratuj.


Ja pierdziu PIS zrobi z ciebie milionera szczęśliwcu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~felicjan emeryt niezalogowany
13 stycznia 2022r. o 20:24
~~Ratunku napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Granatowoszara Fortegilla napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtawy Cząber napisał(a): Grecje, moim zdaniem miedzy innymi wykończyło wspólna waluta i interesy największych w EU. Jeżeli to ma Pan/i na myśli to pełna zgoda.


Bzdura, wspólna ealuta uratowała Grecję. Cala UE składała dię żeby ich wyciągną z bagna , które sami sobie zafundowali bezmyślnym rozdawnictwem i marnowaniem środków publicznych.
Tam już nawet płacili premie za to , że ludzie w ogóle przychodzili do pracy.
PiSdzielce w rozdawnictwie już doganiają Greków więc i u nas może wkrótce być podobnie

Dostałem więcej w styczniu 150zł z Polskiego Ładu.........Tusku wróć i ratuj.


Ja też dostałem ok. 100 zł. więcej emerytury ale pracuję dodatkowo na umowę zlecenie i zabrali mi 200 zł / 9 % składki / czyli jestem 100 w plecy. Do tego podobno zabrali odliczanie leków, dojazdy, odpis rehabilitacji, wprowadzili niekorzystny sposób doliczania dla pracujących emerytów. Zresztą jaki to jest ład to przekonamy się rozliczając 2022r. .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowy Bukszpan niezalogowany
14 stycznia 2022r. o 7:59
~~Ratunku napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Granatowoszara Fortegilla napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtawy Cząber napisał(a): Grecje, moim zdaniem miedzy innymi wykończyło wspólna waluta i interesy największych w EU. Jeżeli to ma Pan/i na myśli to pełna zgoda.


Bzdura, wspólna ealuta uratowała Grecję. Cala UE składała dię żeby ich wyciągną z bagna , które sami sobie zafundowali bezmyślnym rozdawnictwem i marnowaniem środków publicznych.
Tam już nawet płacili premie za to , że ludzie w ogóle przychodzili do pracy.
PiSdzielce w rozdawnictwie już doganiają Greków więc i u nas może wkrótce być podobnie

Dostałem więcej w styczniu 150zł z Polskiego Ładu.........Tusku wróć i ratuj.


Ciesz się że ci Tusk cen nie podwyższył i inflacji nie spowodował ,fajnie jest tylko szkoda że dziadyga nie będzie żył wiecznie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~robol niezalogowany
14 stycznia 2022r. o 9:37
Doginałem przez 30 lat po 12/15 godzin, goniłem również pracowników, jeden raz na urlopie 9 dni, zbierałem na godziwą emeryturę a teraz inflacja pożarła już 50%. Pieprzyć robotę na banksterów i politykierów,potknąłem się harując jak ten w sejmie niejaki powieściopisarz bartłomiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza