Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzy ofiary epidemii w powiecie, 684 w kraju
22258
Horus 17 stycznia 2022r. o 12:05
nie chce mi link zaskoczyć ...

pieprzony Pegasus ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pytania 17 stycznia 2022r. o 13:25
Ludzie którym wstrzyknięto preparat genetyczny ingerujący w ich kod DNA , nie są już normalnymi ludźmi jakimi byli zanim to im zrobiono , Są ludzkimi hybrydami i skróconym terminie przeżycia .Zachodzi pytanie czy w takim razie powinny ich obejmować wszelkie prawa jakie przysługują normalnym ludziom ,prawa człowieka i inne prawa .Czy przepisy to przewidziały .Tacy ludzie mogą być niebezpieczni , czy powinni być izolowani od normalnych ludzi ? .Gdy coraz bardziej będą sobie zdawać sprawę z tego że ich okres życia poprzez tę ingerencję został znacząco skrócony to mogą stać się groźni dla otoczenia . Na razie Ci którzy zdają sobie sprawę z tego na co się zgodzili i że nie są już ludźmi w pełnym tego słowa znaczeniu stają się agresywni na różnych forach internetowych , po tym ich poznać , Ale co zrobić z nimi dalej ,na to sobie normalna część społeczeństwa musi odpowiedzieć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2 17 stycznia 2022r. o 13:35
~~Pytania napisał(a): Ludzie którym wstrzyknięto preparat genetyczny ingerujący w ich kod DNA , nie są już normalnymi ludźmi jakimi byli zanim to im zrobiono , Są ludzkimi hybrydami i skróconym terminie przeżycia .Zachodzi pytanie czy w takim razie powinny ich obejmować wszelkie prawa jakie przysługują normalnym ludziom ,prawa człowieka i inne prawa .Czy przepisy to przewidziały .Tacy ludzie mogą być niebezpieczni , czy powinni być izolowani od normalnych ludzi ? .Gdy coraz bardziej będą sobie zdawać sprawę z tego że ich okres życia poprzez tę ingerencję został znacząco skrócony to mogą stać się groźni dla otoczenia . Na razie Ci którzy zdają sobie sprawę z tego na co się zgodzili i że nie są już ludźmi w pełnym tego słowa znaczeniu stają się agresywni na różnych forach internetowych , po tym ich poznać , Ale co zrobić z nimi dalej ,na to sobie normalna część społeczeństwa musi odpowiedziećJuż należy zacząć budować obozy , uzbroić " normalnych " zacofanych obozy obstawić czołgami .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pytania 17 stycznia 2022r. o 14:06
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pytania napisał(a): Ludzie którym wstrzyknięto preparat genetyczny ingerujący w ich kod DNA , nie są już normalnymi ludźmi jakimi byli zanim to im zrobiono , Są ludzkimi hybrydami i skróconym terminie przeżycia .Zachodzi pytanie czy w takim razie powinny ich obejmować wszelkie prawa jakie przysługują normalnym ludziom ,prawa człowieka i inne prawa .Czy przepisy to przewidziały .Tacy ludzie mogą być niebezpieczni , czy powinni być izolowani od normalnych ludzi ? .Gdy coraz bardziej będą sobie zdawać sprawę z tego że ich okres życia poprzez tę ingerencję został znacząco skrócony to mogą stać się groźni dla otoczenia . Na razie Ci którzy zdają sobie sprawę z tego na co się zgodzili i że nie są już ludźmi w pełnym tego słowa znaczeniu stają się agresywni na różnych forach internetowych , po tym ich poznać , Ale co zrobić z nimi dalej ,na to sobie normalna część społeczeństwa musi odpowiedziećJuż należy zacząć budować obozy , uzbroić " normalnych " zacofanych obozy obstawić czołgami .


No nie ,musimy być humanitarni , trzeba pamiętać że byli kiedyś ludźmi , nie zbyt inteligentnymi bo dali się nabrać na prymitywne kłamstwo i na to namówić, ale byli jednak ludźmi .Może potworzyć jakieś rezerwaty w których mogli by spokojnie poczekać na nagły atak Naglicy .Na przykład w Bieszczadach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwony Hiacynt 17 stycznia 2022r. o 14:16
Horus napisał(a): nie chce mi link zaskoczyć ...

pieprzony Pegasus ...;D


Lucek film wrzucił. Polecam ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Prl 17 stycznia 2022r. o 14:16
Ooo wylogowało mnie. Karamba :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
Horus 17 stycznia 2022r. o 14:35
oooo!!!!
widzę cię w telefonie ...;D ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziana Fasola 17 stycznia 2022r. o 14:54
https://www.bibula.com/?p=129768
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Mrowka zaprasza