Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzy ofiary epidemii w powiecie, 684 w kraju
~~Luiz Amstrong niezalogowany
13 stycznia 2022r. o 23:23
Uniwersytet Harvarda , Instytut Techniczny Massachusetts ,Uniwersytet Stanforda ,Uniwersytet Kalifornijski , Uniwersytet Waszyngtonu, Uniwersytet Michigan , to tylko kilka z dwudziestu najbardziej renomowanych Uniwersytetów Świata Nauki ,
popierających szczepienia , lecz motłoch Bolesławiecki Morusy ,Dekarze , PO-PIS-PRL i ich klakierzy , mają czelność
krytykować pana Lucjana .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
14 stycznia 2022r. o 4:50
Ooo kolejny który czytać nie umie
A pewnie jeszcze do tego po harwardzie :D

Ps. I nie mam żadnej czelności. Zdrowy jestem

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
14 stycznia 2022r. o 6:54
nie tylko czytać nie umie...
pisać również ...bo kto to jest ''Luiz''?

jak tam?
popijasz kawkę poranną czy już po?
bo ja właśnie się delektuję ...
kawką i fajeczka do niej ...świat od razu robi się bardziej przyjazny...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielaty Zawciąg niezalogowany
14 stycznia 2022r. o 7:09
Nie dość że Luiz to jeszcze Amstrong :)
Musi po Harvardzie i Yale :)
Namnożyło się nam nałukofców po trzech klasach, że hohoho....

Luiz, wrzuć Luz, bo chyba nie na twoją głowę tematy, za które się zabierasz. Zobacz, jak Lucjan skończył i do czego się wczoraj przyznał :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
14 stycznia 2022r. o 7:12
po pisowni można podejrzewać że to sam lucuś spod tyldy...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Procenty i ułamki niezalogowany
14 stycznia 2022r. o 8:41
M21W2 napisał(a): qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Dopisane 12.01.2022r. o godz. 19:14:P.S , Do Rzeczy nawet za darmo nie wezmą .

I to popieram.
Bowiem by być na bieżąco z prawdziwie NAUKOWYMI "informacjami" wystarczy medonet lub wp zdrowie ;)
PS.
A zauważyłeś, że MZ nie publikuje już ilości zgonów osób w pełni zaszczepionych? Ostatnie dane z 31 grudnia mówiły o ponad 140 zgonach DZIENNIE osób w pełni zaszczepionych!! Dzień w dzień umiera 140 osób w pełni zaszczepionych!!
Więc po co drażnić takimi danymi antyszczepionkowców?
Przestali to więc publikować i teraz muszą nam wystarczyć "dane" z konferencji prasowych.
Popierasz to "działanie" MZ? ;)




Qwax , jak w Do Rzeczy będą publikowali wypowiedzi wirusologów , pulmnologów , wakcynologów , lekarzy z oddziałów
covidowych na pewno Do Rzeczy będzie moim ulubionym medium .

Tak zauważyłem w ostatni piątek MZ się nie popisał , to coś jak Ty , piszesz tylko o zgonach zaszczepionych , manipulujesz
tym samym tak jak MZ i Niedzielski .
Nie popieram takich działań MZ jak i Twoich półprawd , jesteście siebie warci .



Lucuś, w numerze DoRzeczy polecanym tobie jest właśnie wypowiedź lekarza, który leczy ludzi z covida. A do tego zna cztery działania i potrafi je użyć. Czego nie można powiedzieć o Simonie, Horbanie i Niedzielaku. No i tobie :)
A to po trzech klasach ty ułamków chyba nie znasz? To jakoś często widoczne w twoich wpisach. No i teraz jasne jest, dlaczego procentów nie mogłeś ogarnąć.
To udanego piątku :) Łikendzik się zaczyna już niedługo :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Co znika czepionym A co się pojawia niezalogowany
14 stycznia 2022r. o 8:52
Drodzy czepieni! Co wam zniknęło?
https://portal.abczdrowie.pl/nietypowy-efekt-uboczny-szczepionek-przeciw-covid-19-zanikaja-kurzajki-pieprzyki-wykwity-luszczycowe
Bo na razie znika coś na skórze, a jak eksperci, oczywiście wyjątkowo wybitni piszą wpływ szczepionek przeciw COVID-19 na zmiany skórne jeszcze nie został dokładanie przeanalizowany. Na skórze widać, że znika. A ciekawe co znika w środku? Albo co się tworzy?
Czego to jeszcze nie przeanalizowano? Na pewno przeanalizowano bardzo dobrze zyski koncernów - są znane i są gigantyczne.

Lucjan, co ci znikło? Armagedon - a co się tobie wytworzyło?

A na poważnie - jest tu jakiś poważny lekarz i może się wypowiedzieć? Bo system immunologiczny zbytnio pobudzony może wykończyć organizm, atakując omyłkowo to, co jest zdrowe. Cały ten bełkot w mediach na temat preparatu pokazuje jedno - nikt tak naprawdę nie wie, jaki są długofalowe skutki terapii preparatem mRNA. Raz piszą jedno, raz drugie całkowicie sprzeczne z pierwszym. I trzeba być naprawdę głupim, żeby tego nie widzieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
14 stycznia 2022r. o 10:11
Horus napisał(a):
jak tam?
popijasz kawkę poranną czy już po?
bo ja właśnie się delektuję ...
kawką i fajeczka do niej ...świat od razu robi się bardziej przyjazny...;)


Rzuciłem palenie jakieś 7 lat temu.
Kawe ograniczyłem do 3 dziennie.
No i problem w tym, że już dzisiejszy limit wykorzystałem :D

Z innej beczki

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-01-14/rzym-przez-pandemie-zaczyna-brakowac-kierowcow-stolica-rozwaza-wezwanie-zolnierzy-na-pomoc/?ref=aside_najnowsze

Tak dobrze się wyszczepili, wszystko byłoby normalnie, byłoby jak kiedyś ale… no właśnie, nie ma jak koedyś bo zacofana afryka się nie szczepi.
Zawsze znajdzie się jakieś ale… prawda Lucek. Wszystko wina niezaszczepionych muzinów i zacofanych polaczków +ruskich :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza