Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ogromny wzrost zakażeń koronawirusem w Polsce w ciągu ostatniej doby, zmarło 377 osób
14240
M21W2
18 stycznia 2022r. o 17:52
~~Srebrna Jukka napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Antyszczepionkowcy wybrali , CIEMNOTA ,ZABOBONY , WIARA W GUSŁA , precz z nauką i naukowcami .
Co tam jakiś profesor będzie im mówił że białe jest białe .

Zapytam jeszcze raz: co z częścią twojej rodziny i znajomych, którzy nie są zaszczepieni?
Wyzywasz ich od ciemniaków i się nimi brzydzisz czy spokojnie i merytorycznie tłumaczysz?? ;)



Tak samo ich traktuję jak pozostałych , Tobie mogę jeszcze dopisać , naucz się czytać ze zrozumieniem .
Lekarz zadał pytanie ," jaka ma być polska Polska" , ja odpowiedziałem zgodnie z moją oceną , dowodów na forum na poparcie jest bez liku .
Widzisz tacy faszyści , głupki , zmodyfikowane mutanty , szczury doświadczalne , bezmózgowcy itd .itp . tak mają .
Czipy , grafeny, zabójcze białka , trucizny w szczepionkach robią swoje .
Przykro mi że zmusiłem Ciebie do biadolenia dobry człowieku , nie jestem z tych co nadstawia drugi policzek .
Moja ocena nie dotyczy znacznej większości która chce polski nowoczesnej opartej na nauce .
Uderzyłem w stół Ty się odezwałeś .


Dopisane 18.01.2022r. o godz. 17:52:

Horus napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Co tam jakiś profesor będzie im mówił że białe jest białe .









kiedy ty kmiocie czegoś nowego się nauczysz...
jak nie ''dzieci z piaskownicy'' to ''daj głos''

prostactwo twoje bije po oczach ...;D



Widzisz Januszku , już tak mam , ja się powtarzam , ty obszczekujesz .
Kmiotku ( zapożyczone od ciebie ) , nie ma twojego wpisu bez słowa prostak , prostaku , kmiotku , kmiocie , itp .
Hipokryta napisać o tobie to zbyt mało . psychopata i hipokryta bardziej oddaje kim dla mnie jesteś .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Humorek niezalogowany
18 stycznia 2022r. o 18:12
A teraz do leczenia amantadyną hurrrrrrrraaaaa.
Będzie więcej D…lów w Bolcu.

Stany psychotyczne po amantadynie. To typowy skutek uboczny czy efekt przedawkowania? Ekspert wyjaśnia
Mimo braku badań poświadczających skuteczność amantadyny w leczeniu COVID-19, wiara w jej terapeutyczną moc nie słabnie. Przekonują się o tym lekarze, którzy nadal mają do czynienia z pacjentami, którzy w obliczu choroby przyznają się do stosowania farmaceutyku na własną rękę. Skutki uboczne mogą przerażać. - Amantadyna w dawce terapeutycznej może wywołać u osoby zdrowej urojenia i omamy, zmiany zachowania, uczucie lęku, a w skrajnych przypadkach epizody psychotyczne – wymienia dr Adam Hirschfeld neurolog
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
18 stycznia 2022r. o 18:16
M21W2 napisał(a):
Tak samo ich traktuję jak pozostałych ,

Jakich "pozostałych"??
Czyli jak cię odwiedzają to siedzą w piwnicy? Nie podajesz im ręki? Wyzywasz ich od ciemniaków i płaskoziemców?
Dobrze zrozumiałem? :)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowy Cis niezalogowany
18 stycznia 2022r. o 18:18
~~DrJudym napisał(a): Zaraziło się już pierdyliard Polaków a zarazi się następny pierdyliard , chyba że się wszyscy wyszczepią tym preparatem GMO ,wtedy Polacy przestaną się zarażać bo ich już nie będzie


A ten co to napisał to „PYERD@LNIETY”
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnożółta Gipsówka niezalogowany
18 stycznia 2022r. o 18:18
Humorku, amantadyna przez całe lata była stosowana do leczenia grypy. A teraz nagle jest zakazana?
Poczytaj ulotki każdego leku i skutki niepożądane - wszystkie mają przerażające skutki uboczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poziomkowy Orlik niezalogowany
18 stycznia 2022r. o 18:41
M21W2 napisał(a): Wasze wpisy dzieciaki z piaskownicy pokazują jak antyszczepionkowiec jest opóźniony w rozwoju .

" Liczba zakażeń koronawirusem w porównaniu z danymi z ubiegłego tygodnia wzrosła o 72 proc. Wszystko wskazuje na to, że zbliża się największa fala, z jaką mieliśmy do czynienia. Jest to w dużym stopniu wina niskiej wyszczepialności społeczeństwa. Eksperci podkreślają, że rząd nie zrobił niczego, co zachęciłoby większą liczbę osób do szczepień. - Polska ma być krajem opartym na zabobonie, ciemnocie i wierze w gusła, czy chcemy budować nowoczesny kraj? Nowoczesny kraj to kraj oparty na nauce. Przykro mi patrzeć na to, w jakim kierunku ten kraj idzie - komentuje dr Szułdrzyński."

Antyszczepionkowcy wybrali , CIEMNOTA ,ZABOBONY , WIARA W GUSŁA , precz z nauką i naukowcami .
Co tam jakiś profesor będzie im mówił że białe jest białe .

Poczytaj ile wzrosła jak zaczęły się szczepienia tym cudownym eliksirem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
18 stycznia 2022r. o 18:50
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Srebrna Jukka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Antyszczepionkowcy wybrali , CIEMNOTA ,ZABOBONY , WIARA W GUSŁA , precz z nauką i naukowcami .
Co tam jakiś profesor będzie im mówił że białe jest białe .

Zapytam jeszcze raz: co z częścią twojej rodziny i znajomych, którzy nie są zaszczepieni?
Wyzywasz ich od ciemniaków i się nimi brzydzisz czy spokojnie i merytorycznie tłumaczysz?? ;)



Tak samo ich traktuję jak pozostałych ,

kiedy ty kmiocie czegoś nowego się nauczysz...
jak nie ''dzieci z piaskownicy'' to ''daj głos''

prostactwo twoje bije po oczach ...;D
Widzisz Januszku , już tak mam , ja się powtarzam , ty obszczekujesz .
Kmiotku ( zapożyczone od ciebie ) , nie ma twojego wpisu bez słowa prostak , prostaku , kmiotku , kmiocie , itp .
Hipokryta napisać o tobie to zbyt mało . psychopata i hipokryta bardziej oddaje kim dla mnie jesteś .


a jak inaczej jak nie prostaku ,kłamco i oszuście mam o tobie pisać ? ;D
jak inaczej mam o tobie pisać jak nie ''buraku'' czy ''wsioku'' ?
na szczęście nie wszyscy mieszkający na wsiach są twoim odbiciem ...;D

ty kmiocie tylko wstyd przynosisz Ocicom ...
kiedyś ludzie nie wytrzymają i cię wywiozą na taczce...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopiwna Rzeżucha niezalogowany
18 stycznia 2022r. o 19:11
Ci co uwierzyli a nawet drwili...
https://rumble.com/vq18ip-ci-co-uwierzyli-a-nawet-drwili...-bazy-nop-ogromnie-wane-badanie.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.