Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Policz ile kosztuje Cię menstruacja pracownic
~~Miedzianoczerwona Czubatka niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 13:23
Fuj jakie obleśne te baby są.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Wierzba niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 13:54
D upa Maryny to ulubiony temat rządu jak im się koło tyłka gorąco robi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nalicz niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 13:57
Liczę licze i tak licze i licze i licze i sie nalicze i nalicze i się wylicze wyylicze i sie nalicze......już uffff naliczyłem sie aż mi niedobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowoczerwony Migdałowiec niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 13:59
bez przesady to jest osobista sprawa kobiet i chyba każda ma dostęp do środków higienicznych ..... lepiej zaopatrzcie szkoły w te art. bo tam może być problem ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ksywa niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 14:29
~~Bławatkowa Wierzba napisał(a): D upa Maryny to ulubiony temat rządu jak im się koło tyłka gorąco robi.

Ty tak na poważnie?
Czy portal jest własnością rzadu? Czy redaktor który to tu umieścił też pracuje dla rządu?
Ty normalny jestes? Czy tylko udajesz I M B E C Y L A??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawa Katalpa niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 14:37
Mnie nic nie kosztuje. Przecież ja im podpasek nie kupuję. Ten portal jegnak schodzi na psy, nie obrażając czworonożnych zwierzaków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 14:38
No to mamy kolejną grupę uciśnioną przez społeczeństwo. O której interesy będzie teraz walczyć lewactwo. Nie mogę uwierzyć jak w ogóle przeżyły nasze matki, babki, prababki... O których menstruacyjne interesy nikt nie dbał. I że ten okrutny świat mimo wszystko się nie załamał? Dziwne, na prawdę bardzo dziwne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowaty Złotlin niezalogowany
19 stycznia 2022r. o 14:44
Kim są "osoby menstruujace"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie