Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rekord ilości zakażeń od początku pandemii
14240
M21W2
22 stycznia 2022r. o 11:58
~~Brudnozielona Rzeżucha , liczba testów rośnie bo ci co podejrzewają chorobę osobiście lub przez
teleporadę zgłaszają się do lekarzy .
To lekarze POZ wystawiają skierowania na testy , Zlecenie wykonania testu na koronawirusa może wystawić lekarz dyżurujący w ramach nocnej lub świątecznej opieki zdrowotnej .

https://www.gov.pl/web/koronawirus/mam-objawy-covid-19
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
22 stycznia 2022r. o 12:35
~~Ciemnopiwna Rzeżucha napisał(a): Celem nadrzędnym jest wstrzyknięcie jak największej ilości ludzi tego preparatu , i w tym celu ogłoszona została pandemia , lockdowny , restrykcje ,statystyki , kolejne fale , ogłaszane kolejne mutacje itd . Wszystko jest od początku podporządkowane temu celowi . I to jest jedyna sensowna odpowiedź w bezsensownym świecie ,

oczywiście że to cel nadrzędny...
wystarczy poczytać ile zakupiono ''szczepionek'' i ile ich jeszcze zalega w centrach medycznych...
dlaczego nagle nastała cisza o tym że na pewną partię okres przydatności skończył się 18 grudnia i nie podaje się ilości ampułek podlegającej utylizacji?
dlaczego MZ o tym milczy i trzeba o tym czytać na niezależnych od nich stronach?
dlatego by kolejna ilość się nie zmarnowała trzeba na siłę ''wyszczepiać '' ludzi...
to w perspektywie nadchodzących kolejnych ''fal'' da kolejny motyw do zakupowania kolejnych partii ampułek...
kto oprócz koncernów na tym zarabia?
bo coś mi się wydaje że nie ''kowalski'' czy ''nowak''

aproposik Novaka ...Djokovica
jako niezaszczepionego wyrzucono go z turnieju Australia...
ale to właśnie Novak ma 80% udziałów w firmie (nie pamiętam jej nazwy ) nie produkującej ''szczepionek'' ale firmie opracowującej LEK na tego całego covida...

czyżby Novak wiedział coś więcej niż nam się wmawia w przekazach tivi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
22 stycznia 2022r. o 12:36
M21W2 napisał(a): ~~Brudnozielona Rzeżucha , liczba testów rośnie bo ci co podejrzewają chorobę osobiście lub przez
teleporadę zgłaszają się do lekarzy .
To lekarze POZ wystawiają skierowania na testy , Zlecenie wykonania testu na koronawirusa może wystawić lekarz dyżurujący w ramach nocnej lub świątecznej opieki zdrowotnej .

https://www.gov.pl/web/koronawirus/mam-objawy-covid-19

Lucuś, teraz każda osoba z infekcją jest OBOWIĄZKOWO kierowana na testy.
Bez wykonania testów lekarz nawet nie zbada takiego chorego, który ma lekkie objawy grypopochodne.
A jeśli test wyjdzie pozytywny, a ty masz np. tylko lekki kaszel? To masz się udać SAMODZIELNIE do szpitala kowidowego i dopiero tam zdecydują, czy położyć cię z tym kaszelkiem na oddział, czy może skierują cie na izolację (domową lub do specjalnego IZOLATORIUM) ;)
Swoją drogą, skoro szpital kowidowy ma płacone duże dodatki za każdego pacjenta z covid, to nietrudno się domyśleć, że będą korzystać, by mieć jak najwięcej zajętych łóżek :)
Lucek, zarządzający pandemią są "uczciwi" - wzięli za 3:0, to będzie 3:0 ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty_ciemnogród niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 12:47
"51-letnia pielęgniarka z Wrocławia, która pracowała w punkcie szczepień przeciw COVID-19, sama była ich przeciwniczką i nie chciała się zaszczepić.
– Mówiła, że po zastrzyku ludzie umrą – powiedziała koleżanka kobiety.
Kilka tygodni temu wrocławska pielęgniarka zakaziła się koronawirusem. 51-latka zmarła. - była 'okazem zdrowia."

" Pielęgniarka zniechęcała do szczepień.
– Była niestety antyszczepionkowcem
– Mówiła, że pandemia to spisek. I że po zastrzyku ludzie umrą."

-ciekawe gdzie teraz głosi 'swoje hasła antyszczepionkowe'?

– Po tym, jak umarła, jej bliscy, którzy również nie byli zaszczepieni, od razu zapisali się na zastrzyk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
22 stycznia 2022r. o 12:48
qwax...
mam wątpliwą ''przyjemność'' co miesiąc być w szpitalu bolesławieckim ...ściślej w przychodni na kontrole...
pomijam tu co obserwuję co do zasad epidemiologicznych jakie tam widzę ...
to temat ''rzeka''
ale mnie np. NIKT NIGDY nie zapytał mnie słowem czy jestem zaszczepiony...
jak myślisz?...czy wszyscy lekarze są zaszczepieni?
ja ci napiszę wprost...
nie wszyscy bo ja np. wiem o takim jednym ...
czy taki fakt nie zastanawia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fan Lucka niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 12:52
M21W2 napisał(a): ~~Brudnozielona Rzeżucha , liczba testów rośnie bo ci co podejrzewają chorobę osobiście lub przez
teleporadę zgłaszają się do lekarzy .
To lekarze POZ wystawiają skierowania na testy , Zlecenie wykonania testu na koronawirusa może wystawić lekarz dyżurujący w ramach nocnej lub świątecznej opieki zdrowotnej .

https://www.gov.pl/web/koronawirus/mam-objawy-covid-19



Cześć Lucuś!
I jak? Zaczyna docierać, że coś tu nie pasuje. Widzisz, dziecko drogie, jak się weźmie dane z Ministerstwa "Zdrowia" pozbiera, to wychodzi na to, że w szpitalach już więcej wyczepionych niż niewyczepionych. Najpierw jedna dawka miała zbawić świat i po wyczepieniu 60% zniszczyć plandemię, potem dwie nic nie dały, trzecia też słabo działa. I czepieni lądują masowo w szpitalach, bo jak Simon zapewnia "łagodnie przejdą covid".
Oj Lucuś, świat został zmanipulowany w imię zarobienia wielkiej kasy. Jak świat będzie za 100 lat istniał, to będzie ten okres nazywał się "Epoką szaleństwa tłumów".
Lucuś. oglądnij sobie szura covidowego w programie Otoki-Frąckiewicza. Młody, pewnie w nowych szkołach kształcony, a tak głupi, że aż wierzyć się nie chce!
Dobra Lucuś, zadałem ci ostatnio pytania czego nie rozumiesz z wymierania wyżu demograficznego, ale się nie odezwałeś.
Zrozumiałeś czy aż tak nie rozumiesz, że nie wiesz jak zadać pytanie. Nie bój się, dziecko drogie. Pytaj. Dla dzieci mam sporo cierpliwości. Ale odpowiem wieczorem, bo teraz mam parę godzin roboty przy komputerze.

Twój fan

Młody i głupi - od 11:01

&t=1s
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Rzeżucha niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 15:35
M21W2 napisał(a): ~~Brudnozielona Rzeżucha , liczba testów rośnie bo ci co podejrzewają chorobę osobiście lub przez
teleporadę zgłaszają się do lekarzy .
To lekarze POZ wystawiają skierowania na testy , Zlecenie wykonania testu na koronawirusa może wystawić lekarz dyżurujący w ramach nocnej lub świątecznej opieki zdrowotnej .

https://www.gov.pl/web/koronawirus/mam-objawy-covid-19

Panie Lucjanie nie tylko za opłatą też można zrobić test ,a pozatym ras wysyła lekarz raz nie i dodam że w zeszłym tygodniu jechałam sznur ludzi na testy bez masek stoją w grupkach dialog się kręci dokładnie w środę wracam w piątek pusto dwie osoby tu przy szpitalu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Rzeżucha niezalogowany
22 stycznia 2022r. o 15:39
Horus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnopiwna Rzeżucha napisał(a): Celem nadrzędnym jest wstrzyknięcie jak największej ilości ludzi tego preparatu , i w tym celu ogłoszona została pandemia , lockdowny , restrykcje ,statystyki , kolejne fale , ogłaszane kolejne mutacje itd . Wszystko jest od początku podporządkowane temu celowi . I to jest jedyna sensowna odpowiedź w bezsensownym świecie ,

oczywiście że to cel nadrzędny...
wystarczy poczytać ile zakupiono ''szczepionek'' i ile ich jeszcze zalega w centrach medycznych...
dlaczego nagle nastała cisza o tym że na pewną partię okres przydatności skończył się 18 grudnia i nie podaje się ilości ampułek podlegającej utylizacji?
dlaczego MZ o tym milczy i trzeba o tym czytać na niezależnych od nich stronach?
dlatego by kolejna ilość się nie zmarnowała trzeba na siłę ''wyszczepiać '' ludzi...
to w perspektywie nadchodzących kolejnych ''fal'' da kolejny motyw do zakupowania kolejnych partii ampułek...
kto oprócz koncernów na tym zarabia?
bo coś mi się wydaje że nie ''kowalski'' czy ''nowak''

aproposik Novaka ...Djokovica
jako niezaszczepionego wyrzucono go z turnieju Australia...
ale to właśnie Novak ma 80% udziałów w firmie (nie pamiętam jej nazwy ) nie produkującej ''szczepionek'' ale firmie opracowującej LEK na tego całego covida...

czyżby Novak wiedział coś więcej niż nam się wmawia w przekazach tivi?

Firmie biotechnologicznej QuantBioRes Dunska opracowania lek na COVID w niej ma udzialy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza