Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
53 420 zakażeń koronawirusem w kraju, 147 w powiecie
~~Seledynowa Dabecja 26 stycznia 2022r. o 11:31
~~Czerwony Złocień napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bławatkowa Wierzba napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Lewicowy Wolnościowiec napisał(a): Trzeba jak najszybciej zmusić Polaków do szczepień, już nie apelujemy, a żądamy tego od rządu, żeby kolejne 100 tys nie zmarło na covid19!!!!

Dodatkowo obowiązek posiadania paszportu covidowego, oraz obowiązkowe testy dwa razy w tygodniu.

STOP antyszczepionkowym ruchom.

Spier..j komunistyczny oszołomie. Zamordyzm ci się marzy.
Tak jest, nie chce się szczepić niech zdycha, ale z dala od szpitala


Szanowni redaktorzy uprzejmie zgłaszam w powyższym komentarzu mowę nienawiści. Proszę na to zareagować w należyty sposób.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zdroworozsądkowiec 26 stycznia 2022r. o 12:04
Tak jak sądziłem, redakcja toleruje wpisy gdzie jedna osoba życzy innym żeby "zdychali". Pewnie się z nim identyfikują bo przecież to jest wypowiedź skierowana do foliarskich podludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Jastrzębiec 26 stycznia 2022r. o 13:00
Czy osoba która na przykład da sobie przeszczepić penisa na czoło jest w pełni normalnym człowiekiem ? , chyba nie .Dlatego osoby które dały sobie wstrzyknąć preparat o utajnionym składzie ( przypomnę na 75 lat) za efekty którego działania nie bierze odpowiedzialności ani producent ,ani rząd ani lekarze tego dokonujący ,ani żadna firma nie ubezpieczy od jego skutków .Preparat który nie działa jak zapewniali różnie telewizyjni szamani oraz wynajęci cefelbryci , czy taka osoba która mimo to dała sobie wprowadzić taka substancje do ciała może być uznana za osobę o zdrowych zmysłach , chyba też nie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mini 27 stycznia 2022r. o 8:23
~~Rudy Jastrzębiec napisał(a): Czy osoba która na przykład da sobie przeszczepić penisa na czoło jest w pełni normalnym człowiekiem ? , chyba nie .Dlatego osoby które dały sobie wstrzyknąć preparat o utajnionym składzie ( przypomnę na 75 lat) za efekty którego działania nie bierze odpowiedzialności ani producent ,ani rząd ani lekarze tego dokonujący ,ani żadna firma nie ubezpieczy od jego skutków .Preparat który nie działa jak zapewniali różnie telewizyjni szamani oraz wynajęci cefelbryci , czy taka osoba która mimo to dała sobie wprowadzić taka substancje do ciała może być uznana za osobę o zdrowych zmysłach , chyba też nie


Żadnego z powyższych nie otrzymasz również po braniu jakichkolwiek leków z apteki. Efekty uboczne były i są po większości leków i nikt za nie nie odpowiada, więc czego ty rządasz. Śmiertelność po szczepieniu wynosi 7/100tys. osób. A jaka by była jakby ci ludzie się nie zaszczepili? Dużo wyższa.
Przez to co piszesz wielu ludzi boi się zaszczepić, a potem płacz, bo ktoś w rodzinie niezaszczepiony umarł, płuca lub serce wysiadły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed 27 stycznia 2022r. o 12:58
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gromosław Bezlitosny 27 stycznia 2022r. o 13:20
Ot i nastał koniec na samym początku , Jak Ty panie Boże tak się mogłeś pomylić .cytaty Sami Swoi
Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak mimo wyszczepienia całymi bateriami szczepionek jaką miała armia zarażony koronawirusem .
I kto teraz będzie dowodził naszym wojskiem które ma iść i bronić pomników Bandery na Ukrainie aby Putin nie przyszedł i ich nie zburzył
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gromosław Bezlitosny 27 stycznia 2022r. o 13:22
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-mariusz-blaszczak-zakazony-koronawirusem,nId,5795483
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek 29 stycznia 2022r. o 7:17
A nad morzem wypoczywaja turyści.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Zapraszamy