Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Mrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Poradnie w nowym miejscu
~~Malkon 28 stycznia 2022r. o 12:43
System kolejkowy w poradni szczególnie chirurgicznej i ortopedycznej leży na łopatkach i k.....y. Pacjenci, mimo wyznaczonych im godzin przyjęcia przychodzą kiedy chcą i nie chcą się przyznać na którą godzinę są zarejestrowani. Ostatnio kilku pacjentów, którzy mieli wyznaczone godziny przyjęcia o trzy godziny później przyszli wcześniej i oświadczyli, że ich nie obchodzą wyznaczone im godziny przyjęcia. Oni przyszli wcześniej i nie zamierzają puścić przed sobą nikogo kto przyszedł o właściwym czasie. Lekarza i pielęgniarki siedzących w gabinecie nie obchodzą licytacje stojących za drzwiami. Epizodycznie zdarza się, że wyjdzie pani pielęgniarka i wymieni kilka imion i poda kolejność wejścia do gabinetu. Ten "zabieg" uspakaja kolejkę. Nie można tego zjawiska uogólniać. Odwiedzam inne gabinety przychodni przyszpitalnej i co do funkcjonowania systemu kolejkowego nie mam zastrzeżeń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malkon 28 stycznia 2022r. o 12:55
Nie wiem czy obecne miejsce funkcjonowania poradni ortopedycznej jest już na stałe czy tylko czasowe tj. do czasu zakończenia wszystkich inwestycji w szpitalu. Uważam, że korytarze są za wąskie. W momencie gdy na korytarzu pojawiają się ratownicy medyczni, wiozący na noszach pacjenta z jednej strony mają problem z przejazdem w kierunku gabinetu a z drugiej strony pojawia się problem gdy trzeba skręcić z tym "wózkiem noszowym" i wjechać. Wówczas siedzący przed gabinetem pacjenci muszą podrywać się z krzesełek żeby ratownicy mogli dokonać manewru skrętu i wjazdu. Inaczej nie ma możliwości wjazdu. Dobrze by było obłożyć narożniki ścian przed drzwiami do gabinetów, gdzie muszą wjeżdżać wózki noszowe, kątownikami ze stali nierdzewnej. |Byłem tam w pierwszym dniu funkcjonowania tego fragmentu przychodni przyszpitalnej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Efekt-Okna zaprasza