Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Msza święta w intencji pokoju w Ukrainie
~~Balzack niezalogowany
2 marca 2024r. o 7:42
~~bazyliszek napisał(a): a kiedy msza w intencji Rosji ? wojna wymyślona przez zachód , żebyśmy byli odcięci od taniego gazu i węgla .


Właśnie , wiadomo że to Ukraina napadła na miłujący pokój ZSRR. - Przypominamy, że Rosja nigdy nikogo nie zaatakowała w swojej historii. I Rosja, która przeżyła tyle wojen, jest ostatnim krajem w Europie, który chce choćby wypowiedzieć słowo „wojna” - Rzecznik Kremla -Pieskow

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowawy Chaber niezalogowany
2 marca 2024r. o 7:43
Tak wygląda rozdział państwa i kościoła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wyborca konfederacji niezalogowany
2 marca 2024r. o 7:47
~~Balzack napisał(a):
Ktoś napisał: ~~bazyliszek napisał(a): a kiedy msza w intencji Rosji ? wojna wymyślona przez zachód , żebyśmy byli odcięci od taniego gazu i węgla .


Właśnie , wiadomo że to Ukraina napadła na miłujący pokój ZSRR. - Przypominamy, że Rosja nigdy nikogo nie zaatakowała w swojej historii. I Rosja, która przeżyła tyle wojen, jest ostatnim krajem w Europie, który chce choćby wypowiedzieć słowo „wojna” - Rzecznik Kremla -PieskowOdpowiem dziadem - to najprawdziwsza prawda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowy Szczawik niezalogowany
2 marca 2024r. o 13:35
To jest Lizaweta. Białorusinka, którą w minioną niedzielę o piątej rano zaatakował Dorian S.
Na oczach ludzi, w centrum Warszawy, przy Żurawiej 47 przyłożył jej nóż do gardła, zawlókł do bramy, zdarł z niej ubranie, dusił, brutalnie zgwałcił i zostawił na śmierć.
Tak. Zaatakował ją na oczach ludzi.
Nikt nie zareagował.
‼️‼️
Dziewczynę rano znalazł dozorca i powiadomił policję. Umierała pięć dni. Nie udało jej się uratować, choć społeczeństwo w akcie odśnieżania sumienia rzuciło się na pomoc, zbierając w kilka godzin ponad pół miliona złotych na ewentualną rehabilitację i szpital.
O ratunek poprosił jej chłopak - Daniel. Nazwał swój apel wołaniem duszy.
‼️‼️
Dorian S. zamordował Lizawetę dla portfela, kilku kart płatniczych i dwóch telefonów.
Psy tropiące, świadkowie, analiza kamer monitoringu. Błyskawicznie, bo jeszcze tego samego dnia schwytali go policjanci śródmiejskiego Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu. Spędzi w więzieniu 25 lat, a może nawet całe życie.
‼️‼️
Lizaweta była uchodźczynią spod Mińska (nota bene Białoruś dopiero teraz zainteresowała się jej losem).
Jej rodzice mieli odebrane prawa rodzicielskie.
Jak każdy, kto chce zacząć życie w obcym kraju, zarabiała jak mogła. A umiała robić przepiękne czapki. Jedną z nich ma na zdjęciu.
Popatrzcie jej teraz w oczy wszyscy, którzy w niedzielę nad ranem przeszliście obok.

chcecie się modlić?
to tu macie na to szansę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowa Ślazówka niezalogowany
2 marca 2024r. o 17:32
~~Balzack napisał(a):
Ktoś napisał: ~~bazyliszek napisał(a): a kiedy msza w intencji Rosji ? wojna wymyślona przez zachód , żebyśmy byli odcięci od taniego gazu i węgla .


Właśnie , wiadomo że to Ukraina napadła na miłujący pokój ZSRR. - Przypominamy, że Rosja nigdy nikogo nie zaatakowała w swojej historii. I Rosja, która przeżyła tyle wojen, jest ostatnim krajem w Europie, który chce choćby wypowiedzieć słowo „wojna” - Rzecznik Kremla -PieskowTo jest dopiero mega-Pinokio.
Morawiecki przy nim to pikuś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowa Ślazówka niezalogowany
2 marca 2024r. o 17:33
~~Burobrązowy Sumak napisał(a): To jakieś żarty?
Mszę kościół organizuje?
Ludzie umierają, ludzie potrzebują domów a oni organizują msze. !!!


Dają to co nic nie kosztuje bo kasy to już szkoda !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~profos niezalogowany
2 marca 2024r. o 18:03
Masoneria uważa że na świecie jest za dużo ludzi
więc potrzebna jest redukcja stąd te wszystkie Eco obostrzenia,5% elit będzie żyć na fooll
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.