Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAZapraszamy
REKLAMAZapraszamy
BolecFORUM Nowy temat

Wojna XXI wieku

~~Yogi 4 godz. 1 min. temu
Tak tak, oni też stworzyli tablicę pralek i lodówek:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PRAWDA OBJAWIONA 3 godz. 42 min. temu
Każdy karmi trolnię z własnej woli. Trola z głupoty.
22258
Horus 1 godz. 0 min. temu
a co tam na froncie wschodnim? ...kto wygrywa kto przegrywa?

pytam bo słyszałem w radyjku że Ukraina ''prunda ni ma'' a Władimir nadal liczy ''dzieńgi'' za ropkę płynącą przez Ukrainę to tu to tam...;D
~~Miodowa Szachownica 58 min. temu
horus Ty to masz nie swoje kłopoty
~~Jasnofioletowy Kiścień 52 min. temu
Horus napisał(a): a co tam na froncie wschodnim? ...kto wygrywa kto przegrywa?

pytam bo słyszałem w radyjku że Ukraina ''prunda ni ma'' a Władimir nadal liczy ''dzieńgi'' za ropkę płynącą przez Ukrainę to tu to tam...;D

A kiedy odpowiesz mi na pytanie: dlaczego NATO miałoby niby zaatakować ten śmietnik, jakim jest rosja?
22258
Horus 48 min. temu
~~Miodowa Szachownica napisał(a): horus Ty to masz nie swoje kłopoty

ależ ja nie piszę że to są moje kłopoty...;D
moim ''kłopotem'' jak i milionów Polaków jest ta piSSdzielska banda oszustów i złodziei...;D

dla tego ''piSS do wora a wór ....'' zutylizować ...;D
~~Amarantowy Kocanki 27 min. temu
Horus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Miodowa Szachownica napisał(a): horus Ty to masz nie swoje kłopoty

moim ''kłopotem'' jak i milionów Polaków jest ta piSSdzielska banda oszustów i złodziei...;D

Jak pisałeś na PIS to cię szanowałem ale jak zacząłeś pisać o Kacapach i Ukrainie to straciłeś mój szacunek .
~~Yogi 22 min. temu
~~Amarantowy Kocanki napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Miodowa Szachownica napisał(a): horus Ty to masz nie swoje kłopoty

Jak pisałeś na PIS to cię szanowałem ale jak zacząłeś pisać o Kacapach i Ukrainie to straciłeś mój szacunek .

On cały czas jest taki sam, taki sam, a ja piszę że jemu PiS chroni cztery litery bo już musiałby z czapką łatać:(
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza