Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Radosław Palczewski!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Żołnierze ze Świętoszowa założyli pole minowe
~~Typowy Seba niezalogowany
15 maja 2022r. o 7:27
~~Cynobrowy Motylek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wróżka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Porcelanowa Gipsówka napisał(a): Po co trenować minowanie terenu skoro jest to nieetyczne ? W telewizji cały czas idzie krytyka za miny w Ukrainie.

Przeciwpancerne są dozwolone. Przeciwpiechotne nie
Jak jest Wojna to nikt na to nie patrzy co jest dozwolone a co nie

Ot i całą prawdę napisał. Trzeba walczyć okupantem wszelkimi możliwymi metodami i środkami. To on przyszedł do Ciebie karabinem w drzwi załomotać a nie Ty do niego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~horus niezalogowany
15 maja 2022r. o 7:35
Nawet Hitler nie użył broni chemicznej
Dlaczego ani Rosja ani Polska nie podpisała układu o zakazie używania bomb kasetowych?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~GenBolko niezalogowany
16 maja 2022r. o 15:37
Ponieważ jak podają polsko ukraińskie media ,Ukraińcy leja Ruskich na ziemi , wodzie, w powietrzu i kosmosie zachodzi że Ruscy mogą uciekać przez Polskę dlatego zaminowano okoliczne tereny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
16 maja 2022r. o 17:50
~~GenBolko napisał(a): Ponieważ jak podają polsko ukraińskie media ,Ukraińcy leja Ruskich na ziemi , wodzie, w powietrzu i kosmosie zachodzi że Ruscy mogą uciekać przez Polskę dlatego zaminowano okoliczne tereny


zaje-biste...;D ;D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA MediaExpert zaprasza
REKLAMA Zapraszamy!
REKLAMA Senator Rafał Ślusarz