Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tankowali i nie płacili, zostali zatrzymani, kierowca był pod wpływem środków odurzających
~~Lazurowa Rogownica 12 maja 2022r. o 22:03
Policjant zatrudmniony bez badań psychologicznych bo wczesniej ich nie zaliczył
Policjant ktory ma traume bo nie mogl rozdziewiczyć sam nastolatki i strasznie sie zdentnerwował
Policjant niestabilny psychicznie wykorzystuwany do ustawek organizowanych przez nietyklane dzieci partii i krytty przez sądy i policje pod pretekstem wyłudzen ubezpieczen faktycznie utrzymanie ich "wladzy" zabojstwa itp
5 kolumna boleslawca oskarza i skazuje ofairy jak za PRL w politycznych procesach
DLACZEGO O TYM BOLEC INFO NIENAPISZE W BOLESLAWCU FUNCJONUJE MAFIA W CALYM KRAJU DZIALA MAFIA JESTESMY POD ZABOREM.... JAK TO JEST MOZLIWE ZE PROKURATURA KRAJOWA ODSYLA PISMA SKARZACE ADMINISTRACJE W TYM KOMENDATA DO PODEJRZANYCH A ONI MI ODPISUJĄ ŻE NIC NA NICH NIE MAM!!! GWALTY USTAWKI USILOWANIE ZABOJSTWA OSZUSTWA NARKOTYKI PROSTYTUCJA I POLITYCZNE WYROKI NAPISZCIE O SWOICH SUKCESACH!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ksziu 13 maja 2022r. o 12:40
Patrząc na sukcesy wychowawcze więziennictwa i sądów oraz egzekwowanie kar przez wymiar czegoś tam bo na pewno nie sprawiedliwości to niech dalej kradną ,a ty wypij człowieku piwo w Rynku od tak z kolegą zaraz nas udup..ą . Tak działa kara na nich a się boją że Ho Ho .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~XYZ 13 maja 2022r. o 16:49
https://twitter.com/KSokolowska123/status/1524856790868975617
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA La Perla zaprasza!