Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Burze i gradobicie-uważajcie
~~Hania niezalogowany
20 maja 2022r. o 18:31
Pytam się gdzie są te burze i gradobicia ...kto te prognozy pisze to nie mam pojęcia, dzieci czy trole internetowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buraczkowy Bodziszek niezalogowany
20 maja 2022r. o 21:28
~~Hania napisał(a): Pytam się gdzie są te burze i gradobicia ...kto te prognozy pisze to nie mam pojęcia, dzieci czy trole internetowe.


Haniu spójrz za okno. Już pada.
Jak sama nazwa wskazuje, to jest prognoza. Zapowiadaja gradobicie, a tylko sobie deszczyk pada? Super!
Zapowiedza deszczyk, a bedzie burza z gradem. Zaraz zrobi sie dym, ze nikt nikogo nie ostrzegl i narazili ludzi na niebezpieczenstwo.
Zatem lepiej dmuchac na zimne ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~maja niezalogowany
21 maja 2022r. o 10:36
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowa Fasola niezalogowany
21 maja 2022r. o 10:37
~~Buraczkowy Bodziszek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Hania napisał(a): Pytam się gdzie są te burze i gradobicia ...kto te prognozy pisze to nie mam pojęcia, dzieci czy trole internetowe.


Haniu spójrz za okno. Już pada.
Jak sama nazwa wskazuje, to jest prognoza. Zapowiadaja gradobicie, a tylko sobie deszczyk pada? Super!
Zapowiedza deszczyk, a bedzie burza z gradem. Zaraz zrobi sie dym, ze nikt nikogo nie ostrzegl i narazili ludzi na niebezpieczenstwo.
Zatem lepiej dmuchac na zimne ;)


Paradoks polega na tym że jak nie przychodzą alerty to jest kataklizm pogodowy, a jak przychodzą to z góry wiadomo że będzie łagodnie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~maja niezalogowany
21 maja 2022r. o 10:44
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~M21W2 niezalogowany
21 maja 2022r. o 13:24
Mam nadzieję, że ten wiatr przywieje do Polski demokrację, normalność, prawo i przyzwoitość, bo inaczej się udusimy w tej zgniliźnie kłamstw, hipokryzji i zwykłego PISiego qrewstwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnofioletowy Mieczyk niezalogowany
21 maja 2022r. o 13:30
~~M21W2 napisał(a): Mam nadzieję, że ten wiatr przywieje do Polski demokrację, normalność, prawo i przyzwoitość, bo inaczej się udusimy w tej zgniliźnie kłamstw, hipokryzji i zwykłego PISiego qrewstwa.

Opowiedz baranku co masz na myśli pisząc o demokracji, normalności i przyzwoitości...??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~biała niezalogowany
21 maja 2022r. o 13:49
~~Brunatnofioletowy Mieczyk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~M21W2 napisał(a): Mam nadzieję, że ten wiatr przywieje do Polski demokrację, normalność, prawo i przyzwoitość, bo inaczej się udusimy w tej zgniliźnie kłamstw, hipokryzji i zwykłego PISiego qrewstwa.

Opowiedz baranku co masz na myśli pisząc o demokracji, normalności i przyzwoitości...??


Baranek to ciebie spłodził .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza