Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wybudują nowe bloki mieszkalne przy Staroszkolnej
~~juh niezalogowany
25 maja 2022r. o 9:42
Dlaczego redakcja pisze tak aby czytelnik myślał ze to urzad miasta ma jakieś plany mieszkaniowe w tym mieście ... to deweloper buduje .... taki powinien być tytuł ... jak zwykle naciągacie rzeczywistość i mało rzetelnie pokazujecie sprawy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatny Ligustr niezalogowany
25 maja 2022r. o 10:04
~~Śnieżnobiały Szarłat napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bławatny Ligustr napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ana napisał(a): Jedyny deweloper w mieście, wygrywa wszystkie przetargi. Otrzymuje każdy skrawek i stawia betony. Ładny teren można byłoby go mądrze zagospodarować dla mieszkańców. Zieleń, rekreacja ale z tego nie ma kasy. Żal.

W mieście działa kilku deweloperów no dwóch dużych to napewno .... śpią na forsie to i mają miliony na działki .... co to 6 mln jak będzie 250 mieszkań ....kto je kupi ... pewnie bogacze na wynajm bo już młodego Kowalskiego nie bedzie stać na takie lokum za 400 tys .... także tak będzie wyglądało to miasto .... skupią mieszkania i po 3 tys leci wynajm.... kto będzie chciał zaplaci bo pod mostem mało miejsca ....

No, jak w Bolesławcu jest 250 "bogaczy" to OK.Bierz sie do roboty to tez będziesz takim "bogaczem"

nie musze kupować mam swój dom ale myśle o młodych bo ci mają najtrudniej w temacie mieszkaniowym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatny Ligustr niezalogowany
25 maja 2022r. o 10:06
~~Janusx napisał(a): No i będą mieszkania.. po 20tyś za metr, hahaha powodzenia

ja nie wiem kto je kupi.... już osiedle za obwodnicą stoi rozgrzebane i pełno ogłoszeń .... jak widać chętnych nie ma na ten raj w polu ... zero drogi, sklepu, nic ..... a ceny kosmos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiały Szarłat niezalogowany
25 maja 2022r. o 11:15
~~Bławatny Ligustr napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Śnieżnobiały Szarłat napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bławatny Ligustr napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ana napisał(a): Jedyny deweloper w mieście, wygrywa wszystkie przetargi. Otrzymuje każdy skrawek i stawia betony. Ładny teren można byłoby go mądrze zagospodarować dla mieszkańców. Zieleń, rekreacja ale z tego nie ma kasy. Żal.

W mieście działa kilku deweloperów no dwóch dużych to napewno .... śpią na forsie to i mają miliony na działki .... co to 6 mln jak będzie 250 mieszkań ....kto je kupi ... pewnie bogacze na wynajm bo już młodego Kowalskiego nie bedzie stać na takie lokum za 400 tys .... także tak będzie wyglądało to miasto .... skupią mieszkania i po 3 tys leci wynajm.... kto będzie chciał zaplaci bo pod mostem mało miejsca ....

No, jak w Bolesławcu jest 250 "bogaczy" to OK.Bierz sie do roboty to tez będziesz takim "bogaczem"

nie musze kupować mam swój dom ale myśle o młodych bo ci mają najtrudniej w temacie mieszkaniowym


z
~~Bławatny Ligustr napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Śnieżnobiały Szarłat napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bławatny Ligustr napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ana napisał(a): Jedyny deweloper w mieście, wygrywa wszystkie przetargi. Otrzymuje każdy skrawek i stawia betony. Ładny teren można byłoby go mądrze zagospodarować dla mieszkańców. Zieleń, rekreacja ale z tego nie ma kasy. Żal.

W mieście działa kilku deweloperów no dwóch dużych to napewno .... śpią na forsie to i mają miliony na działki .... co to 6 mln jak będzie 250 mieszkań ....kto je kupi ... pewnie bogacze na wynajm bo już młodego Kowalskiego nie bedzie stać na takie lokum za 400 tys .... także tak będzie wyglądało to miasto .... skupią mieszkania i po 3 tys leci wynajm.... kto będzie chciał zaplaci bo pod mostem mało miejsca ....

No, jak w Bolesławcu jest 250 "bogaczy" to OK.Bierz sie do roboty to tez będziesz takim "bogaczem"

nie musze kupować mam swój dom ale myśle o młodych bo ci mają najtrudniej w temacie mieszkaniowym


Czyli jesteś "bogacz" - a feee
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rezedowy Plektrantus niezalogowany
25 maja 2022r. o 15:26
Wykupią ludzie z kasą i będą wynajmować za kilka tys zł... Ale czy to jest rozwiązywanie problemów mieszkaniowych np młodych ludzi którzy takiego kredytu na kupno nie dostaną? Będą płacić kilka tys, reszta na wyżywienie. Niczego się nie dorobią... Dlatego to odstrasza i młodzi uciekają z miasta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PRL niezalogowany
25 maja 2022r. o 15:55
~~Bławatny Ligustr napisał(a): ja nie wiem kto je kupi.... już osiedle za obwodnicą stoi rozgrzebane i pełno ogłoszeń .... jak widać chętnych nie ma na ten raj w polu ... zero drogi, sklepu, nic ..... a ceny kosmos


Deweloper zbankrutuje to oddadzą Ukraińcom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ABC niezalogowany
25 maja 2022r. o 23:20
Cena działki 5 900 000, 00 zł powierzchnia 1.65 ha minus VAT deweloper odliczy w ciagu 1 miesiaca.Cena za 1m kwadratowy wynosi 282 zł ,Działki pod wieżowce .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ABC niezalogowany
26 maja 2022r. o 0:09
Deweloper zakupił działkę 24 czerwca 2021 r. a 9 lipca 2021r. są gotowe plany budynków 243 mieszkań . Odsyłam do dokumentów, link.
https://xn--bolesawiec-e0b.pl/miasto/index.php/mig/sp-estate/3405-dzia%C5%82ka-nr-478-po%C5%82o%C5%BCona-przy-ul-staroszkolnej

http://www.um.boleslawiec.bip-gov.pl/public/get_file.php?id=215533

http://www.um.boleslawiec.bip-gov.pl/public/?id=113967


http://xn--bolesawiec-e0b.eu/mpzp/images/stories/201708/specustawa_Staroszkolna/WNIOSEK.pdf
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza