Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prezent na Dzień Ojca w formie bransoletki z grawerem
~~Marika niezalogowany
10 czerwca 2022r. o 10:36
Mój ojciec jest starej daty, więc wątpię, żeby taki prezent mu się spodobał. Za to rozmyślam nad zamówieniem z poczty kwiatowej kosza prezentowego z alkoholem . Taki upominek prędzej do gustu mu przypadnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
10 czerwca 2022r. o 11:05
Wycieczka w nieznane, najlepsza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Janka niezalogowany
10 czerwca 2022r. o 12:45
A ja mam dzieci i taka bransoletka z rysunkiem mojego dziecka lub napisem będzie w tym roku fajnym pomysłem. Dzięki za podpowiedz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lena niezalogowany
10 czerwca 2022r. o 16:11
Ta bransoletka czarna MEGA :) uwielbiam jak faceci mają coś na nadgarstku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Heliotrop niezalogowany
10 czerwca 2022r. o 16:26
~~Lena napisał(a): Ta bransoletka czarna MEGA :) uwielbiam jak faceci mają coś na nadgarstku.

niekoniecznie kajdanki ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~LOP niezalogowany
11 czerwca 2022r. o 4:31
Mojej mamie (wiek 86 lat )dałem smartfona początkowo się bała że sobie nie poradzi. Prawda okazała się inna. Buszuje po sieci łączy się z koleżankami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kwiatuszek niezalogowany
16 czerwca 2022r. o 7:47
Mój tata biżuterii nie nosi, z rodzeństwem kupuje mu irobota. Tata mieszka sam i nie zawsze ma czas i chęci na odkurzanie. A teraz tylko włączy jeden przycisk i samo sie poodkurza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Limonkowy Rdest niezalogowany
16 czerwca 2022r. o 10:12
Nieśmiertelnik....co za durny pomysł...nieśmiertelniki miały identyfikować martwych żołnierzy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza