Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca w DCR!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Susza hydrologiczna w naszym powiecie
~~Turkusowa Alstremeria 17 czerwca 2022r. o 19:55
W powiecie Krosno Odrzański sytuacja jest identyczna ,susza jest jeszcze większą niż w 2018, 2019 i 2020r.o tej porze roku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Obser 18 czerwca 2022r. o 5:12
Skutki niszczenia planety. Przyroda zagrożona
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudoczerwony Winnik 18 czerwca 2022r. o 21:07
tnijmy dalej co lepsze lasy to skuteczne antidotum na deszcz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wandervogel 20 czerwca 2022r. o 13:57
U nas w powiecie lwóweckim nie ma i nie będzie suszy hydrologicznej. Mamy olbrzymi zbiornik wodny w Pilchowicach zasilany ściekami z całej Kotliny Jeleniogórskiej i śmieciami spadającymi z pobliskiego składowiska odpadów w Strzyżowcu. Skażona woda z jeziora następnie jest przesyłana do kranów. Wszyscy to piją, dlatego tacy popier... ludzie mieszkają w Lwówku i okolicach, pokroju Szymona W. i innych lwóweckich historyków. Kiedyś można było nawet dojechać nad jezioro pociągiem, ale tak tam śmierdzi, że od dawna nikt nie jeździł, a w końcu miejscowi rozkradli tory. Nic straconego, wkrótce będzie można dojechać koleją nad Jezioro Bystrzyckie z lazurową, czystą wodą, kajakami, wspaniałym zamkiem Grodno i fajnym mostem przez jezioro. Tam turystów w pociągach nie zabraknie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marengo Grab 22 czerwca 2022r. o 5:09
Monika dziewczyna ratownika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnawa Cynia 23 czerwca 2022r. o 13:26
susza jest przez kopalnię w Bogatyni
a przywędrowała z Czech
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.