Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szkoła Zakonu Pijarów najlepszą podstawówką w powiecie
~~Chabrowa Kalmia niezalogowany
24 czerwca 2022r. o 10:12
~~Czerwonopomarańczowa Malina napisał(a):
Ktoś napisał: ~~frd napisał(a): opinia o szkole zła.... dzieci chodzące tam 8 lat za cholere nie chcą zostać w liceum ???????????? przypadek????????????? nie sądzę ... ambicje rodziców i kij wie kogo jeszcze ....paranoja nie szkoła


Dzięciole , bo szkoła ma tylko dwa kierunki.
A co do rekrutacji to bardzo dobrze że są rozmowy rekrutacyjne.
Trzeba odsiać to lewackie tenczowe dziadostwo.


serio????????????? teczowe dziadostwo???? co za język
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowa Malina niezalogowany
24 czerwca 2022r. o 12:15
~~Chabrowa Kalmia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czerwonopomarańczowa Malina napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~frd napisał(a): opinia o szkole zła.... dzieci chodzące tam 8 lat za cholere nie chcą zostać w liceum ???????????? przypadek????????????? nie sądzę ... ambicje rodziców i kij wie kogo jeszcze ....paranoja nie szkoła


Dzięciole , bo szkoła ma tylko dwa kierunki.
A co do rekrutacji to bardzo dobrze że są rozmowy rekrutacyjne.
Trzeba odsiać to lewackie tenczowe dziadostwo.


serio????????????? teczowe dziadostwo???? co za język

serio! I nie teczowe tylko tenczowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paweł niezalogowany
24 czerwca 2022r. o 12:20
~~Czerwonopomarańczowa Malina napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Chabrowa Kalmia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Czerwonopomarańczowa Malina napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~frd napisał(a): opinia o szkole zła.... dzieci chodzące


serio????????????? teczowe dziadostwo???? co za język
serio! I nie teczowe tylko tenczowe.

Z ciebie taki katolik , jak Glodzia abstynent.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Resen niezalogowany
24 czerwca 2022r. o 18:14
Ktoś żartuje pisząc, że ta szkoła jest najlepszą w powiecie. Bzdury i tyle. Gdyby ją prowadził ktoś inny to może ...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
24 czerwca 2022r. o 20:06
~~Resen napisał(a): Ktoś żartuje pisząc, że ta szkoła jest najlepszą w powiecie. Bzdury i tyle. Gdyby ją prowadził ktoś inny to może ...


To ja , zapomniałem się podpisać...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mantra niezalogowany
25 czerwca 2022r. o 8:45
~~Horus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Resen napisał(a): Ktoś żartuje pisząc, że ta szkoła jest najlepszą w powiecie. Bzdury i tyle. Gdyby ją prowadził ktoś inny to może ...


To ja , zapomniałem się podpisać...;D
Horus, jesteś uniwersalny, ale ciut przesadzasz. Chociaż kto wie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoczerwony Bambus niezalogowany
26 czerwca 2022r. o 22:38
Czyli najlepsza w mieście (Typową szkołą, masową ;) ) to sp 1. Wiedziałam ! Moja szkoła!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza