Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szkoła Zakonu Pijarów najlepszą podstawówką w powiecie
~~Brzoskwiniowa Ułudka niezalogowany
23 czerwca 2022r. o 6:00
~~Brązowoszara Facelia napisał(a): Ranking .. .dobre. Poziom nauczania niski. Uczniowie na korkach: polski , majza I języki! Porażka. I teksty ojczulka D . Zamknięta sekta, rodzice liczą na to , że dzieci będą dobrze przygotowane , a co trzeci zdobywa wiedzę na korkach. Gratuluję pokazówki w kościele. Falsz i obłuda.


Oj, nie po drodze komuś z nauką... Ale po co się tak otwarcie na forum przyznawać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysa Laurowiśnia niezalogowany
23 czerwca 2022r. o 6:00
~~XDDD napisał(a):
Ktoś napisał: ~~anon napisał(a): Chodziłem do tej szkoły 8 lat. Nic z niej nie wyniosłem poza depresją i nie jednym załamaniem psychicznym, którzy zesłali na mnie tylko i wyłącznie nauczyciele tej szkoły. Kiedy był wcześniejszy dyrektor Adam L. w szkole było o niebo lepiej niż jest teraz z nowym dyrektorem. Osobiście nie wybierałbym bym tej szkoły jako liceum. Dla rodziców co mają zamiar wysłać dzieci do Szkoły Pijarskiej, ja wam zabronić nie mogę ale mam nadzieje, że wybierzecie inny mądrzejszy wybór. pozdrawiam

Depresja? Pan chyba nie był w innych podstawówkach (choćby nr 1) tam to dopiero się dzieje.

Prawda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilia niezalogowany
23 czerwca 2022r. o 6:14
~~Brzoskwiniowa Ułudka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~anon napisał(a): Chodziłem do tej szkoły 8 lat. Nic z niej nie wyniosłem poza depresją i nie jednym załamaniem psychicznym, którzy zesłali na mnie tylko i wyłącznie nauczyciele tej szkoły. Kiedy był wcześniejszy dyrektor Adam L. w szkole było o niebo lepiej niż jest teraz z nowym dyrektorem. Osobiście nie wybierałbym bym tej szkoły jako liceum. Dla rodziców co mają zamiar wysłać dzieci do Szkoły Pijarskiej, ja wam zabronić nie mogę ale mam nadzieje, że wybierzecie inny mądrzejszy wybór. pozdrawiam


Dlaczego chodziłeś do tej strasznej szkoły aż 8 lat? Tak cierpiąc nie mogłeś zmienić szkoły? Jest tyle podstawówek w mieście, w każdej chwili mogłeś się przenieść. Tylko... gdzie byłoby Ci lepiej... Prawda?

Zgadzam się z opinią osoby piszącej o depresji. W szkole nie ma opieki od tej strony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Felicjan niezalogowany
23 czerwca 2022r. o 6:17
~~Brzoskwiniowa Ułudka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~anon napisał(a): Chodziłem do tej szkoły 8 lat. Nic z niej nie wyniosłem poza depresją i nie jednym załamaniem psychicznym, którzy zesłali na mnie tylko i wyłącznie nauczyciele tej szkoły. Kiedy był wcześniejszy dyrektor Adam L. w szkole było o niebo lepiej niż jest teraz z nowym dyrektorem. Osobiście nie wybierałbym bym tej szkoły jako liceum. Dla rodziców co mają zamiar wysłać dzieci do Szkoły Pijarskiej, ja wam zabronić nie mogę ale mam nadzieje, że wybierzecie inny mądrzejszy wybór. pozdrawiam


Dlaczego chodziłeś do tej strasznej szkoły aż 8 lat? Tak cierpiąc nie mogłeś zmienić szkoły? Jest tyle podstawówek w mieście, w każdej chwili mogłeś się przenieść. Tylko... gdzie byłoby Ci lepiej... Prawda?


Może rodzice tak chcieli?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~POL niezalogowany
23 czerwca 2022r. o 6:23
Katolicka szkola?Zeby tylko nie bylo niespodzianek w niej,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Szparag niezalogowany
23 czerwca 2022r. o 6:46
jakby nie było najlepsza szkoła w powiecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak niezalogowany
23 czerwca 2022r. o 6:48
Rydzyk to pisowska menda społeczna niszcząca chrześcijaństwo. Najpierw bronił pedofilów a teraz siostry dręczycielki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowa Malina niezalogowany
23 czerwca 2022r. o 9:53
~~anon napisał(a): Chodziłem do tej szkoły 8 lat. Nic z niej nie wyniosłem poza depresją i nie jednym załamaniem psychicznym, którzy zesłali na mnie tylko i wyłącznie nauczyciele tej szkoły. Kiedy był wcześniejszy dyrektor Adam L. w szkole było o niebo lepiej niż jest teraz z nowym dyrektorem. Osobiście nie wybierałbym bym tej szkoły jako liceum. Dla rodziców co mają zamiar wysłać dzieci do Szkoły Pijarskiej, ja wam zabronić nie mogę ale mam nadzieje, że wybierzecie inny mądrzejszy wybór. pozdrawiam


To na pewno w tej szkole cieszą się że odchodzisz :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza