Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy - Osiedle Kozia Górka!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Merytoryczne spotkanie posłanek Koalicji Obywatelskiej z mieszkańcami Bolesławca
~~Edek 26 czerwca 2022r. o 9:45
Skoro tak do dobrze rządzili i to posiadając TVP i TVN , to czemu przegrali? Proste retoryczne pytanie... Ludzie nie są głupi, pamiętają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~obecny na spotkaniu 26 czerwca 2022r. o 9:50
Ostatnia wypowiedz w punkt. Najśmieszniejsze jest to,że najwięcej do powiedzenia mają ci którzy nigdy nie uczestniczą w żadnych spotkaniach ani życiu publicznym. Brak młodych to problem nie tylko PO kiedy nauczyliście młodych że szacunek dla ludzi starszych to najgorsza rzecz na świecie i wykończyliście postawy promujące autorytety moralne w tym kraju to z tego wzięło się zdziczenie młodego wyborcy. Doś niefortunny czas spotkaniu - pierwszy dzień wakacji. Jednak chcąc podjąć decyzję wyborczą należy wysłuchać co mają do zaproponowania formacje polityczne a nie tylko jęczeć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Taka prawda 26 czerwca 2022r. o 10:11
Pamiętam jak był w Bolesławcu Jarosław Kaczyński w Kinie Forum . Musiałem stać na zewnątrz tyle było LUDZI że nie można było wejść do środka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wyborca peło 26 czerwca 2022r. o 10:41
Jak by natura chciała to PO rządziła by po 2015r.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Migdałowa Rezeda 26 czerwca 2022r. o 11:29
zapewne te panie jusz ustaliły jaką częś polski oddać putinow rzeby zakończył wojne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowa Robinia 26 czerwca 2022r. o 11:39
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowa Niezapominajka 26 czerwca 2022r. o 11:50
Masz racje, przyszla sama ciemna masa, ktora slynie z wypowiedzi "BO ONI DAJO ZA DARMO!".
W kraju mamy okolo 31% ludzi, ktorym nie zalezy na rozwoju kraju i przyszlosci mlodych Polakow, liczy sie ZYCIE ZA FRIKO. Bismarck kiedys powiedzial; Dajcie Polakom wolnosc, sami sie wykoncza". Pisze to z przykroscia i zalem patrzac na upodlenie ludzi majacych minimalne pojecie o normalnym zyciu.

~~Taka prawda napisał(a): Pamiętam jak był w Bolesławcu Jarosław Kaczyński w Kinie Forum . Musiałem stać na zewnątrz tyle było LUDZI że nie można było wejść do środka .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Starsza 26 czerwca 2022r. o 11:52
Rządy PiS trafiły od początku na dobrą koniunkturę miały więcej szczęścia niż PO ale tłuste lata się kończą i zaczynają się hude więc teraz trzeba na kogoś zgonić winę, według nich wszyscy winni tylko nie oni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca w Gerresheimer