Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
PKP wprowadza opłaty na parkingu przy dworcu kolejowym w Bolesławcu - tanio nie będzie
~~Fioletowoczarny Kuklik 27 czerwca 2022r. o 21:55
Widać, że większości wypowiadających się w tym temacie nie przeszkadza że za prawie wszystko w tym mieście trzeba płacić w dobie wojny i kryzysu.Ludzie wszędzie narzekają ,że ciężko się żyje ale godzą się z decyzjami urzędasów, którzy zapomnieli że są dla nas!!! a nie my dla nich, że żyją z naszych pieniędzy - więc radni bezradni zawalczcie o swoich wyborców - mieszkańców tego betonowego miasta a nie posłusznie podnosicie łapy jak wam rozpanoszony burmistrz karze!!! Co to ma być - jedziesz na dworzec po lub odebrać kogoś na 5 - 10 min. i płać - zróbcie pół godziny bezpłatnie!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty Kalocefalus 28 czerwca 2022r. o 9:17
~~Fioletowoczarny Kuklik napisał(a): Widać, że większości wypowiadających się w tym temacie nie przeszkadza że za prawie wszystko w tym mieście trzeba płacić w dobie wojny i kryzysu.Ludzie wszędzie narzekają ,że ciężko się żyje ale godzą się z decyzjami urzędasów, którzy zapomnieli że są dla nas!!! a nie my dla nich, że żyją z naszych pieniędzy - więc radni bezradni zawalczcie o swoich wyborców - mieszkańców tego betonowego miasta a nie posłusznie podnosicie łapy jak wam rozpanoszony burmistrz karze!!! Co to ma być - jedziesz na dworzec po lub odebrać kogoś na 5 - 10 min. i płać - zróbcie pół godziny bezpłatnie!!!

zrobić bojkot, strajk...ludzie to miasto już nie jest dla mieszkanców tylko dla urzędników!!!!!!!!!!!!11
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty Kalocefalus 28 czerwca 2022r. o 9:19
~~Zielonoszary Cyprysik napisał(a): No i o co tyle krzyku ? Przecież wyraźnie napisali że parkowanie bez biletu to 80zł.
Jeździsz na weekend do szkoły , zostawiasz auto w piątek rano a odbierasz w niedzielę po południu i płacisz tylko 80 zł. Im dłuższy postój tym taniej.

to raczej tak nie dziala
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus 28 czerwca 2022r. o 9:21

np.
kiedy teraz zapewnia się mieszkańców o znikomym bezrobociu to po kiego ''wuja'' istnieje coś takiego jak tzw. ''urząd pracy'' z gromadą urzędasów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.