Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Na mieszkania przy Zwycięstwa jeszcze poczekamy
~~Edek 6 lipca 2022r. o 22:50
~~G napisał(a): Czy już nie istnieje coś takiego jak Plan Zagospodarowania Przestrzennego? Kiedyś miało to Ogromne znaczenie. Osiedle domków jednorodzinnych, to TYLKO osiedle domków jednorodzinnych i nic więcej. Kto wydaje te bzdurne decyzje na budowę bloków w sąsiedztwie domków jednorodzinnych? Gruba KOPERTA ????


To jest oszukiwanie ludzi którzy wydali majtki życia na budowę domu, gdzie w planie była zabudowa jednorodzinna. Potem pyk zmiana planu i blok. I weź tu kup działkę i wybuduj dom...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.