Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prezydent Piotr Roman gościem Bolec.Info - NA ŻYWO
~~Do Dariusz Gołębiewski niezalogowany
29 lipca 2022r. o 21:09
https://polska-org.pl/520214,Boleslawiec,Zaklady_tekstylne_Concordia_dawne.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do Dariusz Gołębiewski niezalogowany
29 lipca 2022r. o 21:11
https://dbc.wroc.pl//dlibra/metadatasearch?action=AdvancedSearchAction&type=-3&val1=Description:%22ul.+Orla+5%2C+Boles%C5%82awiec%22
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroczarny Wrzosiec niezalogowany
29 lipca 2022r. o 21:12
~~Dariusz Gołębiewski napisał(a): ~~Rdzawa Żurawina napisał(a): ~~Brudnobiała Sośnica napisał(a): Czy pan Prezydent może odnieść się do sprawy Concordii ?
Zniszczono zabytkowy budynek na terenie wpisanym do rejestru zabytków. Ulica Orla jest w zarządzaniu prezydenta miasta Bolesławiec i prezydent powinien sprawować opiekę nad zabytkami tam się znajdującymi ( zgodnie z ustawami).
Obecnie na tym terenie jest gruzowisko, śmietnisko i bałagan.
Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

Bardzo niewygodne pytanie.
Nie ma szansy na odpowiedź że strony prezydenta jak i redakcji.
Ktoś napisał: ~~Rdzawa Żurawina napisał(a): ~~Brudnobiała Sośnica napisał(a): Czy pan Prezydent może odnieść się do sprawy Concordii ?
Zniszczono zabytkowy budynek na terenie wpisanym do rejestru zabytków. Ulica Orla jest w zarządzaniu prezydenta miasta Bolesławiec i prezydent powinien sprawować opiekę nad zabytkami tam się znajdującymi ( zgodnie z ustawami).
Obecnie na tym terenie jest gruzowisko, śmietnisko i bałagan.
Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.
Bardzo niewygodne pytanie.
Nie ma szansy na odpowiedź że strony prezydenta jak i redakcji.

Pisałem o tym tekst jakieś 2 lata temu: https://www.bobrzanie.pl/2020/05/21/rozbiorki-rozbiorki-rozbiorki/


i Jeszcze nie siedzisz? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do Dariusz Gołębiewski niezalogowany
29 lipca 2022r. o 21:16
Art. 231 kodeksu karnego

§ 1. Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

§ 3. Jeżeli sprawca czynu określonego w § 1 działa nieumyślnie i wyrządza istotną szkodę, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 4. Przepisu § 2 nie stosuje się, jeżeli czyn wyczerpuje znamiona czynu zabronionego określonego w art. 228 łapownictwo pełniącego funkcję publiczną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do Dariusz Gołębiewski niezalogowany
30 lipca 2022r. o 13:38
Panie Dariuszu zapraszam do dyskusji . Wyburzony budynek w kompleksie Concordia nie został nigdzie wpisany ale budynki kompleksu Concordia z ul. Mazowiecka 13a i 13b oraz Gdańska 20 i 21 zostały wpisane do gminnej ewidencji zabytków .
Czy mamy do czynienia z niedopełnieniem obowiązków służbowych a może z świadomym działaniem ?
Panie Dariuszu proszę odnieść się do tych faktów.
Mam nadzieję że nieschowa się pan jak taki pseudohistoryk w mundurku harcerza i odniesienie się do tematu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieski Aster niezalogowany
30 lipca 2022r. o 16:41
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Ale bajdurzy. Dzięki strefie łatwiej zaparkować blisko punktu docelowego? Guzik prawda. Często muszę krążyć i 10 minut, by znaleźć jakieś wolne miejsce i to kilkaset metrów od tego, gdzie miałem dojechać. Przed wprowadzeniem parkometrów tego nie było. Ale to było do przewidzenia. Jak się ograniczyło liczbę miejsc do parkowania o połowę, to odpłatność nie poprawi sytuacji. Ludzie muszą dojechać do centrum. Miały być duże parkingi poza strefą. Gdzie one są? Osoby spoza miasta muszą się jakoś do niego dostać. Autobusy za miasto niestety nie jeżdżą (o zresztą też pana "zasługa"), boś pan wymyślił bezpłatne, które poza miasto nie wyjadą. Co pomyśli to spieprzy. Ludzi słuchać nie chce bo sam pozjadał wszystkie rozumy. A potem zaklina rzeczywistość. Bedzie cię Roman ta PSP kosztowała, oj będzie. Ludzie dobrze widzą jak jest.

Widzę to tak samo, żona zawiozła mnie do mrówki i zostawiła bo miałem wrócić darmowym autobusem no i kiszka bo dwa pod rzad nie przyjechały musiałem wrócić taksówką i tak wychodzi kłamstwo o bezpłatnych autobusach Panie Piotrze Romanie a co ludzi na tym przystanku wyklinało na Pana to nawet nie wspomnę bo uciekłem z stamtąd taxi było mi wstyd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieski Aster niezalogowany
30 lipca 2022r. o 16:58
~~oświatowiec napisał(a): Niech Pan Prezydent wreszcie zacznie zauważać pracowników administracji i obsługi w szkołach sobie podległych. Jak mowa o podwyżkach dla pracowników oświaty, to mowa tylko o nauczycielach. Dlaczego Pana podlegli dyrektorzy nie startują po raz kolejny w konkursach, albo dlaczego odchodzą , albo dlaczego niektórzy otrzymują p.o. ??????? W szkole jedni bez drugich nie mogą funkcjonować , taka jest rzeczywistość. Nie można dzielić pracowników na lepszych i gorszych. Podwyżki dla nas przyznaje ponoć dyrektor, który nic nie może, a dyrektor zależy od decyzji prezydenta, który nic nie daje. Kabaret trwa, a karawana jedzie dalej.



No bo tak macie, jak wybieracie sobie prezydenta, który przychodzi bez programu działania tylko z przekonaniem, że to Ja rządzić potrafię a ludzi co będą biegać wokół Mnie to se znajdę ( putinowskie zasady). Pamiętajcie, że reguła taniej siły roboczej już się zużyła a wy zmądrzeliście dlatego to wstecznictwo i podłość tej władzy widzicie,więc na drugi raz nie głosujcie bezmyślnie. Bo bezmyślne głosowanie daje podłą władze potem narzekania w których nie wiadomo o co chodzi
i kogo dotyczy. Mądry jest ten, co potrafi zobaczyć swoją głupotę, oto droga postępu. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Edek niezalogowany
30 lipca 2022r. o 17:51
Spokojnie. Wyjdą babcie podłączone do kablówki na wybory i zrobią ze wszystkimi krytykantami jaśniepana porządek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza